×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa strona Sprint Aira


Od ponad miesiąca funkcjonuje nowa strona internetowa linii Sprint Air. Jej głównym przeznaczeniem jest rezerwacja biletów, stąd najwięcej miejsca poświęcono właśnie tej funkcjonalności. Można też znaleźć użyteczne informacje o innych usługach firmy czy o portach lotniczych, do których loty oferuje.Podstawową funkcją nowej strony jest rezerwacja i zakup biletu. Dlatego ten element wyeksponowany jest najbardziej.


Sam system rezerwacyjny jest dość przejrzysty i prosty w obsłudze. Po wybraniu trasy, w kalendarzu wyświetlają się dostępne dni, w które realizowane są loty. Następnie zaznaczamy ilu pasażerów poleci oraz w jakiej walucie chcemy zapłacić.Na dalszym etapie rezerwacji wyświetlają się daty oraz oferta cenowa.


W kolejnych zakładkach, oprócz możliwości rezerwacji, znajdziemy informacje o linii ("O nas"), niezbędny zestaw danych i praw pasażerów ("Informacje dla pasażerów"), omówienie dostępnej oferty przewoźnika ("Oferta"), dział "Aktualności" oraz formularz kontaktowy. Dostęp to poszczególnych sekcji jest łatwy i przejrzysty.Przewoźnik, na swojej stronie udostępnia także podstawowe informacje dotyczące docelowych lotnisk i miast, do których linia oferuje przeloty. Sprawdzić można także rozkład lotów na poszczególnych trasach oraz taryfy rezerwacyjne czy prawa przewozowe.


Warto także dodać, iż witryna dostępna jest w trzech wersja językowych: po polsku, angielsku i niemiecku. Tłumaczenie na angielski jest pełne i dotyczy wszystkich segmentów. Nieco gorzej wypada wersja niemiecka, gdzie część tekstów nie została zmieniona, a komunikat informuje o innych możliwościach językowych.


Podsumowanie

Nowa strona Sprint Aira jest czytelna i nienagannie zaprojektowana. Pewne zastrzeżenia może budzić dość uboga grafika podstron. Mimo to, najważniejsza jej funkcja jaką jest rezerwacja biletów jest tak pomyślana, aby jej obsługa przebiegała intuicyjnie.

Dużym plusem jest dobrze i profesjonalnie zrobione tłumaczenie strony. Wersja angielskojęzyczna jest pełna, nieco gorzej wypada wersja niemiecka - chociaż trzeba przyznać, że zakres jej jest wystarczający.


Grafika pochodzi ze strony www.sprintair.eugość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie