Polecimy z Katowic do Kijowa

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
21 października 2008 14:36
91 komentarzy
Reklama

Polecimy z Katowic na Ukrainę. Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchamiają pierwsze tanie połączenie na Ukrainę. Loty na trasie do Kijowa rozpoczną się już w styczniu. Połaczenie wykonywane będzie trzy razy w tygodniu (wtorki, czwartki i soboty) przez Wizz Air Ukraina. Lot do Kijowa potrwa 2 godziny.

- Jesteśmy zaszczyceni, że możemy otworzyć pierwsze nisko-kosztowe połączenie pomiędzy Polską a Ukrainą, dwoma krajami, które łączy tak wiele: historia, kultura, ekonomia, więzy rodzinne. Dzięki nowemu szybkiemu i wygodnemu połączeniu, jakie dostępne jest dla pasażerów w wyjątkowo przystępnej cenie, relacje łączące Katowice i Kijów będą się umacniać i dalej rozwijać z korzyścią dla obu państw. Jednocześnie uruchomienie tego połączenia jest początkiem silnego rozwoju Wizz Air Ukraina - powiedziała Natasa Kázmér, rzecznik prasowy Wizz Air oraz dyrektor zarządu Wizz Air Ukraina.

Pierwszy lot odbędzie się 3 stycznia 2009 r. - jak zastrzega przewoźnik - po uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
humbak 2008-10-29 15:53   
humbak - Profil humbak
mirasie: uffff...
miras 2008-10-29 15:36   
miras - Profil miras
stenusie: ja już wytłumaczyłem hamburgowi na privie co to jest mineta. I napisałem, że w tym przypadku jest to niemożliwe.
humbak 2008-10-29 15:31   
humbak - Profil humbak
A proposito Wizza, to dzis Wizz z Bergamo do Katowic... opozniony z 12:50 na 22:00. I podaja, ze rejs juz jest zamkniety. Czyzby w ogole odwolali? Klebi sie tlum przy biletterii, zeby zmieniac na KRK FRancowate. Ile razy ejstem w BGY, tyle razy Wizz opozniony megasnie! Co oni robia?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama