Polacy ciągle latają mało

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
08 stycznia 2016 20:05
2 komentarze
Przegląd prasy:
Polska pod względem rozwoju rynku lotniczego nadal znajduje się daleko za europejską czołówką – statystyczny Niemiec lata trzykrotnie częściej niż Polak - czytamy na rzeczpospolita.pl.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rzeczpospolita", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_f2f21 2016-01-10 19:07   
gość_f2f21 - Profil gość_f2f21
To i tak cud, ze w Polsce, gdzie najczęstsza pensja to ok 1800zl, tylu ludzi korzysta z lotnisk. Zachod Europy bedziemy doganiac jeszcze 20 lat. A w przeciwieństwie do gosc4a4a4 to ja bym narzekal. Bo majac te milardy na inwestycje, ktore ma Polska od kilkunastu lat, Polska zamiast byc liderem Europy Wschodniej, jest dostarczycielem taniej sily roboczej dla Niemców i Francuzow. Co za tym idzie nasza "lotnosc" i sila nabywcza jest bardzo niska. Nizsza niz Czeska np. Dlatego tez cargo lotnicze w Polsce nie istnieje, bo przemyslu nie ma. Dla Polaka podroz samolotem to luksus. Nie dla mieszkanca Warszawy, Poznania czy Wroclawia ale dla przeciętnego Polaka, dla ktorego bilet miesieczny na autobus to powazny wydatek.
gość_4a4a4 2016-01-09 11:58   
gość_4a4a4 - Profil gość_4a4a4
Statystyczny Niemiec zarabia 3,5 raza tyle co Polak - stąd ta różnica. Ale trzeba zaraz dodać, że statystyczny Polak AD 2016 i tak lata wielokrotnie więcej niż statystyczny Polak AD 2004. Cieszmy się z tego, co osiągnęliśmy a nie narzekajmy porównując się z tymi, ktorym oszczędzone zostało 50 lat okupacji komunistycznej i wynikającej z niej gospodarczej, społecznej i turystycznej degrengolady.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama