×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT sprzedaje bilety na aukcji


Narodowy przewoźnik umożliwił pasażerom licytowanie cen biletów na niektórych europejskich trasach. Aukcja jest prowadzone na stronie sklepu internetowego przewoźnika, obejmuje 12 nowych kierunków i trwa do 3 stycznia.


W ofercie dostępne są loty w obie strony z bagażem rejestrowanym do: Zurychu (w ofercie od 2 stycznia), Nicei (od 29 marca), Klużu Napoki (od 2 stycznia), Lublany (od 1 marca), Wenecji (od 23 stycznia), Barcelony (od 2 stycznia), Aten (od 1 marca), Bejrutu (od 28 marca), Luksemburga (od 1 marca), Połągi (od 29 marca), Charkowa (od 2 marca) i Koszyc (od 30 marca). 


Pasażerowie mogą licytować bilety na powyższych trasach za pomocą specjalnej platformy. Ceny wywoławcze są niskie: np. dla rejsów do Barcelony jest to tylko 143 zł, do Nicei 160 zł, a do Luksemburga 76 złotych. W chwili publikacji artykułu najtańsze bilety do Koszyc kosztują ok. 130 zł, pozostałe trasy to wydatek co najmniej 150 zł. Ceny cały czas rosną. 

Aukcje zakończą się 3 stycznia 2016 r. 

fot. LOT Polish Airlines, Piotr Bożykgość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie