×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT ma nową radę nadzorczą


Walne zgromadzenie LOT-u odwołało większość członków rady nadzorczej spółki i powołało dziewięciu nowych. Ze starego składu pozostał tylko przewodniczący Andrzej Relidzyński.


Ze składu organu odwołani zostali: Zbigniew Ćwiąkalski, Tomasz Dziedzic, Paweł Łatacz, Małgorzata Molas, Bartosz Sosnowski i Maciej Witucki. Walne zgromadzenie powołało za nich do rady dziewięciu nowych członków: Wojciecha Kownasa, Andrzeja Rymuta, Irenę Sączek, Dominika Hunka, Agnieszkę Rasińską, Krzysztofa Zgorzelskiego, Ryszarda Klimczyka, Mirosława Stanisławskiego i Andrzeja Wysockiego.

Jak wynika z ustaleń Pasazer.com, Kownas, Rymut, Sączek i Wysocki są pracownikami LOT-u. Z kolei Zgorzelski był w latach 2012-2013 dyrektorem finansowym Eurolotu. Mirosław Stanisławski w ostatnich wyborach kandydował bez powodzenia do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wrocławskim. gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie