×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


CSA: Radom - Praga to tylko czartery


Nie będzie regularnych lotów na trasie z Radomia do Pragi. CSA zrealizuje tylko kilkanaście lotów czarterowych zamówionych przez biura podróży.


W piątek informowaliśmy o przywróceniu lotów na trasie z Radomia do Pragi. Czeskie linie poinformowały dziś (14.12), że to oferta, którą udostępniła do sprzedaży to kilka lotów czarterowych zamówionych przez biura podróży. Czarterowe loty zostaną zrealizowane pomiędzy 20 grudnia a 22 lutego 2016 roku.

Loty z Radomia do Pragi z międzylądowaniem w Ostrawie będą lotami czarterowymi, realizowanymi w określonym czasie, zamówionym przez polskie biura podróży - przekonuje Ján Tóth, dyrektor handlu i promocji Czech Airlines.


Przewoźnik jednocześnie nie widzi ekonomicznych przesłanego do uruchomienia regularnych rejsów na tej trasie.

W tej chwili nie bierzemy pod uwagę przywrócenia stałych połączeń pomiędzy Radomiem i Pragą, ze względu na to, że taki model współpracy nie był ekonomicznie opłacalny. Jedynie połączenia w formule czarterów mają sens. Jeżeli polskie biura podróży będą w przyszłości zainteresowane lotami w tej formule, a nasze linie będą w stanie zapewnić ich obsługę, rozważymy ponowne uruchomienie takich połączeń - dodaje.

Pomimo, że to czarter część miejsc będzie dostępna w regularnej sprzedaży w biurach podróży lub w systemie rezerwacyjnym na stronie internetowej przewoźnika. Bilety w jedną stronę będą dostępne od 140 zł, bilet powrotny od 309 zł.

gość_f1097 - Profil
gość_f1097
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie