TUI rozpoczęło sprzedaż oferty Egzotyka 2016/17

14 grudnia 2015 16:06
W ubiegłym tygodniu TUI Poland, jako pierwszy touroperator w Polsce, rozpoczęło sprzedaż oferty Egzotyka 2016/17 First Minute®. Oferta obejmuje wyloty od początku listopada 2016 r. do końca marca 2017 r.
Reklama
Do sprawdzonych już kierunków egotycznych takich jak Meksyk, Dominikana, Kuba i Mauritiusu, TUI Poland jako nowość w ofercie proponuje Jamajkę. Ponadto na klientów z południa Polski czeka niespodzianka w postaci bezpośrednich połączeń z Katowic do Dominikany (Punta Cana).

Dla komfortu klientów wszystkie loty odbywają się bezpośrednio i wszystkie realizowane samolotami szerokokadłubowymi linii lotniczej TUIfly.

//www.pasazer.com/img/images/normal/tui,b787-9,boeing,media.jpg
Tour operator wychodząc naprzeciw zróżnicowanym preferencjom klientów, oferuje wyloty w standardowej długości na 7 lub 14 dni: Warszawa-Dominikana, Warszawa-Kuba, Warszawa-Jamajka oraz lubiane i popularne wyloty na 10-11 dni: Warszawa-Mauritius, Warszawa-Meksyk, Katowice-Dominikana.

Klientom, którzy zdecydują się na rezerwację we wczesnym okresie sprzedaży First Minute®, TUI oferuje wiele zniżek i przywilejów takich jak: rabaty w wysokości 500 złotych dla każdej osoby dorosłej (pełnopłatnej) i każdego dziecka powyżej 2 roku życia, zaliczkę w wysokości zaledwie 5% wartości wycieczki a resztę na 35 dni przed wylotem. Zasady zakupu w ofercie First Minute ®obejmują również gwarancję, iż jest to najniższa możliwa cena danej oferty w TUI i jeśli do dnia wylotu cena spadnie, klientowi przysługuje zwrot różnicy, nawet w Last Minute.

//www.pasazer.com/img/images/normal/jamajka.jpg
Rezerwując wcześnie turyści mogą także skorzystać z gwarancji niezmienności ceny, co daje pewność, iż cena zarezerwowanej oferty pozostanie bez zmian, nawet jeśli zmienią się kursy walut, ceny paliwa czy też opłat lotniskowych. Każdy to choć raz podróżował z TUI zostanie potraktowany, jako stały klient i dostanie dodatkowy rabat 300 zł/os. na Jamajkę.

Na wiosnę tour operator planuje rozpoczęcie sprzedaży oferty Zima 2016/17 First Minute® obejmującej bliskie kraje.

Fot. Boeing Media, TUI
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy