×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA poleci z Kijowa do Ammanu codziennie


W związku z dużym zainteresowaniem trasą z Kijowa-Boryspolu do Ammanu, Ukraine International Airlines zdecydowały się na jej codzienną obsługę. Od 29 marca 2016 r. liczba rejsów wzrośnie do trzech w tygodniu (we wtorki, piątki i niedziele). Od 16 lipca dodane zostaną rotacje w pozostałe cztery dni.


W bieżącym rozkładzie loty między stolicami odbywają się dwa razy w tygodniu: we wtorki i piątki (powroty - następnego dnia). Z chwilą wprowadzania kolejnych rotacji, układ godzinowy nie ulegnie zmianie i samoloty boeing 737-500 będą operowały zgodnie z poniższym planem:
  • PS761 Kijów-Boryspol (KBP) 20:15 – 23:45 Amman,
  • PS762 Amman 4:25 – 7:55 Kijów-Boryspol (KBP).

- Staramy się w pełni wykorzystać przewagę konkurencyjną położenia naszego hubu w Kijowie. Dzięki takiej lokalizacji ten port lotniczy staje się świetnym centrum przesiadkowym między wschodem i zachodem oraz północą i południem. Widzimy także rosnące zainteresowanie naszych pasażerów lotami do Azji i na Bliski Wschód. Dlatego zdecydowaliśmy się zwiększyć liczę rejsów między stolicami Ukrainy i Jordanii - komentuje Evgeniya Satska, rzeczniczka prasowa Ukraine International Airlines.

Połączenie z Kijowa do Ammanu zostało zainaugurowane 31 marca 2015 r.
gość_d99a3 - Profil
gość_d99a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie