UIA poleci z Kijowa do Ammanu codziennie

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
08 grudnia 2015 09:50
W związku z dużym zainteresowaniem trasą z Kijowa-Boryspolu do Ammanu, Ukraine International Airlines zdecydowały się na jej codzienną obsługę. Od 29 marca 2016 r. liczba rejsów wzrośnie do trzech w tygodniu (we wtorki, piątki i niedziele). Od 16 lipca dodane zostaną rotacje w pozostałe cztery dni.
Reklama

W bieżącym rozkładzie loty między stolicami odbywają się dwa razy w tygodniu: we wtorki i piątki (powroty - następnego dnia). Z chwilą wprowadzania kolejnych rotacji, układ godzinowy nie ulegnie zmianie i samoloty boeing 737-500 będą operowały zgodnie z poniższym planem:
  • PS761 Kijów-Boryspol (KBP) 20:15 – 23:45 Amman,
  • PS762 Amman 4:25 – 7:55 Kijów-Boryspol (KBP).

- Staramy się w pełni wykorzystać przewagę konkurencyjną położenia naszego hubu w Kijowie. Dzięki takiej lokalizacji ten port lotniczy staje się świetnym centrum przesiadkowym między wschodem i zachodem oraz północą i południem. Widzimy także rosnące zainteresowanie naszych pasażerów lotami do Azji i na Bliski Wschód. Dlatego zdecydowaliśmy się zwiększyć liczę rejsów między stolicami Ukrainy i Jordanii - komentuje Evgeniya Satska, rzeczniczka prasowa Ukraine International Airlines.

Połączenie z Kijowa do Ammanu zostało zainaugurowane 31 marca 2015 r.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama