Czech Airlines ucieka na zimę również z Łodzi

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
05 grudnia 2015 10:02
20 komentarzy
Czech Airlines tymczasowo zawiesza wszystkie połączenia z Łodzi. Loty do Pragi i Edynburga mają wrócić od 27 lutego 2016 r.
Reklama

Wczoraj informowaliśmy, że Czech Airlines chwilowo zawiesza również rejsy z rzeszowskiego lotniska. Podobny sam los spotka połączenia tej linii z portu lotniczego w Łodzi. Loty do Pragi i Edynburga będą realizowane do 8 stycznia 2016 r., po czym nastąpi ponad miesięczna przerwa.

- Głównym powodem czasowego zawieszenia połączeń na trasach pomiędzy Łodzią a Pragą oraz Łodzią i Edynburgiem od 8 stycznia do końca lutego 2016 jest niski popyt na rynkach polskim, szkockim i czeskim na te połączenia. Ten fakt ma negatywny wpływ na wyniki biznesowe na tych trasach - powiedział cytowany przez Dziennik Łódzki Ján Tóth, dyrektor handlowy i marketingowy.


Pasażerowie posiadający bilety na odwołane loty mają możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji na inny termin. W przypadku gdy pasażer nie zdecyduje się na zmianę daty rezerwacji na inny termin przysługuje mu zwrot kosztów niewykorzystanego lub częściowo wykorzystanego biletu.

Na obecną chwilę loty z Rzeszowa i Łodzi do Edynburga oraz z Łodzi do Pragi są dostępne w systemie rezerwacyjnym od 27 lutego 2016 r. Połączenia będą wykonywane na bazie istniejącego rozkładu.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_b1d09 2016-01-29 17:02   
gość_b1d09 - Profil gość_b1d09
Chyba już wycofali na dobre, właśnie zniknęły loty marcowe, na ich stronie nawet już nie można wybrać Łodzi jako lotniska początkowego
mietek 2015-12-08 14:15   
mietek - Profil mietek
Affinitor: Moim zdaniem Łódź przegapiła swoją szansę i przez dumę nie chciała być lotniskiem LCC dla Warszawy. Jak to wyszło to chyba widać. WMI wskoczyło w to miejsce z korzyścią dla Warszawy i północno-schodniej polski. A LCJ cierpi teraz trochę jak KTW z powodu KRK z tą różnicą, że Śląsk to ogromny region i przynajmniej czartery tam latają jak szalone:)
gość_41d01 2015-12-07 02:15   
gość_41d01 - Profil gość_41d01
Affinator LCJ ma ponad 90 lat... co nie zmienia faktu że nie ma racji bytu. Modlin ma lepszą lokalizację i politykę i jak widać większy potencjał, czy sie to komuś podoba czy nie. A że 50 lat temu Łódź miała 2 największe lotnisko w kraju... nie rozśmieszajcie mnie, 50 lat temu to jeszcze większości z was na świecie nie było. Co nas obchodzi jak było kiedyś? Teraz jest tak jak jest, czyli LCJ to najmniejsze lotnisko w Polsce, koniec i kropka.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama