×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Czech Airlines ucieka na zimę również z Łodzi


Czech Airlines tymczasowo zawiesza wszystkie połączenia z Łodzi. Loty do Pragi i Edynburga mają wrócić od 27 lutego 2016 r.


Wczoraj informowaliśmy, że Czech Airlines chwilowo zawiesza również rejsy z rzeszowskiego lotniskaPodobny sam los spotka połączenia tej linii z portu lotniczego w Łodzi. Loty do Pragi i Edynburga będą realizowane do 8 stycznia 2016 r., po czym nastąpi ponad miesięczna przerwa.

- Głównym powodem czasowego zawieszenia połączeń na trasach pomiędzy Łodzią a Pragą oraz Łodzią i Edynburgiem od 8 stycznia do końca lutego 2016 jest niski popyt na rynkach polskim, szkockim i czeskim na te połączenia. Ten fakt ma negatywny wpływ na wyniki biznesowe na tych trasach - powiedział cytowany przez Dziennik Łódzki Ján Tóth, dyrektor handlowy i marketingowy. 


Pasażerowie posiadający bilety na odwołane loty mają możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji na inny termin. W przypadku gdy pasażer nie zdecyduje się na zmianę daty rezerwacji na inny termin przysługuje mu zwrot kosztów niewykorzystanego lub częściowo wykorzystanego biletu.

Na obecną chwilę loty z Rzeszowa i Łodzi do Edynburga oraz z Łodzi do Pragi są dostępne w systemie rezerwacyjnym od 27 lutego 2016 r. Połączenia będą wykonywane na bazie istniejącego rozkładu.Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie