×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair tnie połączenia z Cagliari. Ryzyko dla Krakowa


Ryanair ma zamiar zawiesić prawie wszystkie połączenia z Cagliari na Sardynii, w tym loty do Krakowa. To efekt nieporozumienia z władzami Cagliari.


Irlandzka linia zapowiedziała zawieszenie połowy lotów z Cagliari i utrzymuje w tej chwili jedynie krajowe połączenia. 

To już prawie pewne, że wraz z początkiem sezonu letniego w marcu w rozkładzie nie znajdą się loty do Madrytu, Girony, Baden-Baden, Marsylii oraz Kowna. Na obecną chwilę na te trasy nie można już zarezerwować biletów. Podobny los może spotkać połączenia do Paryża, Krakowa, Frankfurtu, Dusseldorfu i Brukseli. 

Jeśli Ryanair rzeczywiście zdecyduje się zawiesić te połączenia spowoduje to ogromne straty i załamanie ruchu turystycznego w Cagliari, na którym ucierpią między innymi żyjące z turystów restauracje i hotele. Władze regionu wciąż liczą, że sytuacje uda się załagodzić i Ryanair nie zdecyduje się na tak drastyczny krok. 

Jednak jeśli rozmowy nie przyniosłyby pozytywnych skutków, dla sardyńskiego lotniska oznaczałoby to powrót do liczby odprawianych pasażerów sprzed ponad 15 lat.

gość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie