×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair tnie połączenia z Cagliari. Ryzyko dla Krakowa


Ryanair ma zamiar zawiesić prawie wszystkie połączenia z Cagliari na Sardynii, w tym loty do Krakowa. To efekt nieporozumienia z władzami Cagliari.


Irlandzka linia zapowiedziała zawieszenie połowy lotów z Cagliari i utrzymuje w tej chwili jedynie krajowe połączenia. 

To już prawie pewne, że wraz z początkiem sezonu letniego w marcu w rozkładzie nie znajdą się loty do Madrytu, Girony, Baden-Baden, Marsylii oraz Kowna. Na obecną chwilę na te trasy nie można już zarezerwować biletów. Podobny los może spotkać połączenia do Paryża, Krakowa, Frankfurtu, Dusseldorfu i Brukseli. 

Jeśli Ryanair rzeczywiście zdecyduje się zawiesić te połączenia spowoduje to ogromne straty i załamanie ruchu turystycznego w Cagliari, na którym ucierpią między innymi żyjące z turystów restauracje i hotele. Władze regionu wciąż liczą, że sytuacje uda się załagodzić i Ryanair nie zdecyduje się na tak drastyczny krok. 

Jednak jeśli rozmowy nie przyniosłyby pozytywnych skutków, dla sardyńskiego lotniska oznaczałoby to powrót do liczby odprawianych pasażerów sprzed ponad 15 lat.
Reklama


Booking.com
gość_e952f - Profil
gość_e952f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie