×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Telewizja na żywo w samolotach Norwegiana


Pasażerowie norweskiej linii mogą oglądać podczas lotu za darmo dwa kanały telewizyjne: Bloomberg Television i norweski TV 2 News. Oferta jest dostępna w 87 samolotów spółki wyposażonych w bezprzewodowy internet.


Norwegian jest pierwszą linią lotniczą w Europie, która oferuje darmowy dostęp do telewizji na pokładzie. Usługa będzie na razie dostępna na trasach z lotnisk brytyjskich (Londynu-Gatwick, Birmingham, Edynburga i Manchesteru) w 29 kierunkach.

Do skorzystania z oferty pasażerowie potrzebują jedynie urządzenia przenośnego umożliwiającego połączenie się z bezprzewodową siecią na pokładzie samolotu: tabletu, laptopa, a nawet smartfona.

Usługę na pokłady samolotów dostarcza norweska sieć kablowa RiksTV. Obydwa kanały będą typowo informacyjne: Bloomberg zapewni informacje ze świata po angielsku, a TV 2 News - po norwesku. Za technologię bezprzewodowej transmisji danych na pokładzie odpowiada spółka Global Eagle Entertainment. gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie