×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


CSA odwołało część lotów z Polski do Edynburga


CSA Czech Airlines zdecydowały się na okresowe odwołanie lotów z Łodzi i Rzeszowa do Edynburga. Anulowano rejsy od początku do 15 grudnia br.


O okresowym zawieszeniu połączenia zostaliśmy zawiadomieni przez Czytelnika za pomocą platformy "Daj znać".

Informacje te zostały potwierdzone przez rzecznika prasowego prasowego linii.

- Z powodów sprzedażowych i ekonomicznych zdecydowaliśmy się odwołać na początku grudnia pięć rotacji między Pragą a Łodzią oraz Łodzią i Rzeszowem a Edynburgiem. Krok ten podjęliśmy ze względu na bardzo małe zainteresowanie podróżami w tym okresie, a co za tym idzie, niskim poziomem rezerwacji - napisał Daniel Šabík w komunikacie przesłanym do redakcji Pasażer.com.


Pasażerom, którzy nabyli bilety na anulowane rejsy zaproponowano zmianę daty podróży na 15 grudnia br. lub późniejszy dowolnie wybrany, dostępny termin.

Loty z Pragi do Łodzi a także z Łodzi i Rzeszowa do Edynburga CSA zainaugurowało 14 lipca 2015 r. Rejsy odbywają się dwa razy w tygodniu: we wtorki i soboty. Do obsługi całej rotacji wykorzystywany jest airbus A319.

Z systemu rezerwacyjnego przewoźnika wynika, że w dalszej perspektywie (co najmniej do końca sezonu zimowego 2015/2016) loty będą odbywały się już bez zmian.

Fot. Dominik Sipińskigość_d8db4 - Profil
gość_d8db4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie