×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airberlin: Świąteczny airbus A320


Zgodnie z hasłem "Flying home for Christmas" (Lecę do domu na Święta), od dziś (26.11) świąteczny samolot airberlin ponownie zaczął latać na europejskich trasach przewoźnika.


Samolot wykonał dziś (26.11) pierwszą rotację na trasie Düsseldorf - Berlin - Helsinki - Berlin - Monachium. Przewoźnik podał także wstępną listę innych tras jakie obsłuży udekorowany airbus A320. Z informacji do jakich dotarła redakcja Pasazer.com wynika, że airberlin nie wykona tym samolotem żadnego rejsu do Polski.

W tym roku specjalne barwy otrzymał airbus A320 o rejestracji D-ABNM potocznie nazywany we flocie "Merry Santa", który do przewoźnika został dostarczony w 12 listopada tego roku. Wyszukanym motywem w tym roku jest Św. Mikołaj Lindt "HELLO Santa", który ma wymiary 3,10 x 3,5 m i zdobi przednią część samolotu po obu stronach. Jego pokład to przyjemna dla oka nowa kabina airbusa gdzie każdy z zagłówków ma przyczepioną specjalną zakładkę "Flying home for Christmas".

//www.pasazer.com/img/images/normal/airberlin,christmas,a320,media%20(2).jpg
Jako ciekawostkę warto dodać, że wzorem poprzednich lat, pasażerowie airberlin przez cały grudzień mogą bezpłatnie przewieźć choinkę. Warunkiem transportu świątecznego drzewka jest maksymalna jego długość wynosząca 2 metry oraz powiadomienie Centrum Obsługi Klienta airberlin na co najmniej 48 godzin przed planowanym odlotem. Usługa ta jest szczególnie popularna wśród klientów linii, którzy spędzają swoje Boże Narodzenie w ciepłych krajach m.in. w Hiszpanii i Portugalii.

//www.pasazer.com/img/images/normal/airberlin,christmas,a320,media%20(1).jpg
Linia airberlin jest znana także z częstowania swoich pasażerów czekoladkami w kształcie serca. Od 26 listopada do 26 stycznia czekoladowe serca firmy Lindt dostępne są w specjalnej świątecznej edycji w trzech różnych kolorach (niebieski, zielony i czerwony), które dzięki specjalnej materiałowej taśmie mogą posłużyć jako ozdoby choinkowe.

Kolejnym świątecznym akcentem na pokładzie będzie serwowanie grzanego wina czyli tzw. Glühwein. Trunek ten będzie dostępny przez cały grudzień na wszystkich lotach airberlin do i z Austrii i Szwajcarii po godzinie 16:00.

Fot. airberlingość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie