10. urodziny programu Flying Blue

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
15 listopada 2015 14:17
Program Flying Blue zaprasza swoich uczestników do wspólnego świętowania swoich okrągłych urodzin oferując aplikację, która pozwoli przenieść się na bajeczną plażę Legzira i zobaczyć niecodzienny koncert zespołu Talisco.
Reklama
Flying Blue wraz z 25 milionami członków jest obecnie wiodącym w Europie programem lojalnościowym oferowanym przez linie lotnicze. Z okazji swoich 10. urodzin Flying Blue zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu muzycznym – Open Your Skeyes. Wystarczy pobrać darmową aplikację na smartfony FLYINGBLUE 360 w Google Play lub App Store, by posłuchać koncertu grupy Talisco oraz ich utworu "The Keys" w technologii 360°. Więcej informacji na temat 10. urodzin znaleźć można na stronie openyourskeyes.com.

//www.pasazer.com/img/images/normal/10.%20urodziny%20Flying%20Blue.jpg Nowy wymiar muzyki

Aby sfilmować koncert zespołu Talisco, zamontowano 14 kamer na specjalnej konstrukcji. W ten sposób powstały unikatowe obrazy 360° pod naturalnymi sklepieniami na plaży Legzira w Maroko. Występ Talisco rozpoczyna się w ciągu dnia i trwa nocą, a niepowtarzalną atmosferę zapewnia temu wydarzeniu oszałamiające marokańskie niebo. Całość uzupełniają dwa dodatkowe filmy – pierwszy to wywiad z członkami zespołu, natomiast w drugim, widzowie mogą podziwiać dziką i ponadczasową plażę Legzira sfilmowaną w technologii 360°.

//www.pasazer.com/img/images/normal/flying,blue,zespol.jpg
Im więcej latasz, tym więcej zyskujesz!

Główną zaletą Flying Blue jest to, że Mile można gromadzić jak i wykorzystywać przede wszystkim na przeloty nagrodowe, korzystając z ogromnej siatki połączeń lotniczych na całym świecie oferowanej przez Air France KLM i 35 linii partnerskich. Ponadto z programu mogą czerpać korzyści również podróżni, którzy latają rzadziej i nie zgromadzili wystarczającej liczby Mil na przelot nagrodowy. Milami Flying Blue można płacić m.in. za wygodniejsze miejsce w samolocie lub szereg prezentów dostępnych na stronie Flying Blue Store (store.flyingblue.com). Można również w ten sposób opłacić specjalny dodatkowy posiłek tematyczny „à la carte” (4 200 Mil), wstęp do poczekalni biznesowej w Paryżu (od 3 500 Mil) czy przewóz pupila (transport kota samolotem z Amsterdamu do Barcelony to koszt 4 000 Mil). Natomiast za 10 000 Mil można zabrać dodatkowy bagaż do 23 kg na trasie z Europy do Stanów Zjednoczonych.

Flying Blue spełnia marzenia – wielki finał konkursu "Love Miles"

Program Flying Blue jest również inicjatorem ciekawych akcji, poprzez które chce w praktyce opowiedzieć o korzyściach z członkostwa. Jeszcze do 13 listopada br. na stronie będzie dostępny film z udziałem Mileny i Marcina, zwycięzców konkursu "Love Miles", którego sponsorem jest Flying Blue. Im więcej osób obejrzy klip z ich udziałem – tym więcej Mil dostaną od Flying Blue na swoją wymarzoną podróż poślubną. Za zgromadzone Mile zamówią swój przelot, ale także będą mogli je wykorzystać na upgrade, wizytę w business lounge, specjalny posiłek a la carte, wynajmą hotel, kupią sobie prezenty itp. To w jaki sposób spożytkują swoje Mile – udokumentują w autorskim filmie – jak Flying Blue wygląda "w praktyce".

//www.pasazer.com/img/images/normal/Podr%C3%B3%C5%BC%20marze%C5%84%20Mileny%20i%20Marcina.jpg
Warto dodać, że w 2015 roku Flying Blue, już trzeci rok z rzędu triumfował na rozdaniu nagród Freddie, zwyciężając w najważniejszych kategoriach: "Najlepszy Program Lojalnościowy oferowany przez linie" – z wynikiem 9,22 na 10 punktów, "Najlepsza Promocja", "Najlepsze Możliwości Wykorzystania Punktów" i "Najlepszy Program Elite".

Uwaga – w programie Flying Blue Mile mogą zbierać dzieci już od 2. roku życia na tej samej zasadzie co dorośli! Na całym świecie do programu przystąpiło już ponad 25 milionów osób!

Fot. AF-KLM Flying Blue
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy