×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nikon: Promocja dla pasjonatów fotografii lotniczej


Ruszyła promocja Nikon Polska skierowana m.in. do pasjonatów fotografii lotniczej i obserwatorów podniebnych akrobacji. Trwająca do końca grudnia akcja obejmuje promocyjne lornetki znajdujące się w ofercie firmy oraz specjalne spotkania szkoleniowo-promocyjne pod patronatem Akademii Nikona.


Lubisz obserwować podniebne akrobacje? Jeśli pasjonujesz się fotografią lotniczą, wiesz, że najciekawsze momenty trwają zaledwie ułamek sekundy. Niczego nie da się powtórzyć. By mieć pewność, że zobaczysz naprawdę wszystko, warto sięgnąć po sprzęt obserwacyjny.  Z okazji trwającej promocji, w Akademii Nikona zostało przygotowanych 5 specjalnych spotkań z historii, obsługi i budowy lornetek, które zaciekawią najbardziej wymagających użytkowników.

Spotkania zostaną poprowadzone przez doświadczonych ekspertów, wśród których znalazł się fotograf lotniczy Sławom "Hesja" Krajniewski, pomysłodawca i prezes Stowarzyszenia Polskich Fotografów Lotniczych Air-Action.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Akcja%20promocyjna%20Nikon.jpg
Podczas spotkania Krajniewski opowie o własnym podejściu do fotografii lotniczej oraz zwróci uwagę na warunki, jakie należy spełnić, by zrobić dobre zdjęcie powietrznych maszyn. Zdradzi też niektóre tajemnice swojego warsztatu. Następnie prezentując swoje zdjęcia i filmy, zabierze uczestników na fotolotniczą wędrówkę.

Więcej informacji na temat akcji promocyjnej znajdziesz na stronie Akademii Nikona.

Materiał sponsorowany
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie