Nikon: Promocja dla pasjonatów fotografii lotniczej

12 listopada 2015 08:27
Ruszyła promocja Nikon Polska skierowana m.in. do pasjonatów fotografii lotniczej i obserwatorów podniebnych akrobacji. Trwająca do końca grudnia akcja obejmuje promocyjne lornetki znajdujące się w ofercie firmy oraz specjalne spotkania szkoleniowo-promocyjne pod patronatem Akademii Nikona.
Reklama
Lubisz obserwować podniebne akrobacje? Jeśli pasjonujesz się fotografią lotniczą, wiesz, że najciekawsze momenty trwają zaledwie ułamek sekundy. Niczego nie da się powtórzyć. By mieć pewność, że zobaczysz naprawdę wszystko, warto sięgnąć po sprzęt obserwacyjny. Z okazji trwającej promocji, w Akademii Nikona zostało przygotowanych 5 specjalnych spotkań z historii, obsługi i budowy lornetek, które zaciekawią najbardziej wymagających użytkowników.

Spotkania zostaną poprowadzone przez doświadczonych ekspertów, wśród których znalazł się fotograf lotniczy Sławom "Hesja" Krajniewski, pomysłodawca i prezes Stowarzyszenia Polskich Fotografów Lotniczych Air-Action.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Akcja%20promocyjna%20Nikon.jpg
Podczas spotkania Krajniewski opowie o własnym podejściu do fotografii lotniczej oraz zwróci uwagę na warunki, jakie należy spełnić, by zrobić dobre zdjęcie powietrznych maszyn. Zdradzi też niektóre tajemnice swojego warsztatu. Następnie prezentując swoje zdjęcia i filmy, zabierze uczestników na fotolotniczą wędrówkę.

Więcej informacji na temat akcji promocyjnej znajdziesz na stronie Akademii Nikona.

Materiał sponsorowany
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy