×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Radom bez airBaltic. Biletów nie ma w sprzedaży


Połączenia z Radomia do Rygi zniknęły z systemu rezerwacyjnego linii airBaltic - informują czytelnicy na forum Pasazer.com. Ostatni lot ma się odbyć 18 listopada.



Według systemu rezerwacyjnego przewoźnika z Radomia do stolicy Rygi będzie można polecieć jeszcze jedynie cztery razy: dziś (12.11), w sobotę, wtorek i środę. Potem trasa zostanie zamknięta - biletów na żadną późniejszą datę, nawet wiosną, nie można kupić.

Potwierdzamy wiadomość o odwołaniu przez airBaltic połączenia do Rygi. Port Lotniczy Radom został już o tym oficjalnie poinformowany. Powodem takiej decyzji jest niewielka liczba pasażerów udających się do i ze stolicy Łotwy. Ostatni lot odbędzie się 18 listopada. Pasażerowie, którzy zakupili bilety na loty po tym terminie, będą poinformowani przez łotewskiego przewoźnika o alternatywnym sposobie dotarcia do celu - przyznaje w rozmowie z Pasazer.com Kajetan Orzeł, rzecznik prasowy lotniska w Radomiu. - Spółka czyni intensywne starania aby w najbliższym czasie uruchomić nowe, atrakcyjne i spełniające oczekiwania pasażerów kierunki.

Wycofanie airBaltic oznacza, że lotnisko znów nie będzie miało żadnych połączeń regularnych. Pod koniec października rejsy do Pragi skasowała linia Czech Airlines

airBaltic był pierwszym przewoźnikiem w Radomiu - rozpoczął loty do Rygi od początku września. Jednak ich obłożenie było znacznie poniżej satysfakcjonującego spółkę poziomu. W wielu samolotach leciało tylko po kilka osób. 

M.in. właśnie o słabym wypełnieniu samolotów mówiła w wywiadzie dla Pasazer.com Dorota Sidorko, prezeska radomskiego lotniska. Według niej trasy rozwijały się obiecująco, a jednym z powodów niskiego obłożenia jest... krytyka mediów. 

#aktualizacja - dochodzi komentarz rzecznika lotniska#



gość_c496c - Profil
gość_c496c
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie