×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet uruchomi program lojalnościowy


Brytyjski przewoźnik easyJet od początku przyszłego roku rozpocznie wdrażanie programu lojalnościowego "Flight Club". Będą mogli do niego przystąpić jedynie wybrani pasażerowie, którzy odbywają co najmniej 20 lotów rocznie tą linią.Proces wdrażania usługi "Flight Club" potrwa ok. 12 miesięcy. easyJet spodziewa się, że weźmie w nim udział kilkaset tysięcy pasażerów. Jest skierowany przede wszystkim dla tych pasażerów, którzy już teraz wracają na pokład samolotów easyJet - linia szacuje, że ok. 74 proc. jej pasażerów (czyli ponad 50 mln osób w 2014 r.) korzysta z oferty częściej niż raz.

Program lojalnościowy był do tej pory testowany na ok. 15 tys. podróżnych. Po uwzględnieniu ich uwag easyJet przedstawił ostateczny kształt "Flight Club". Nie będzie to typowy program, w którym np. zbiera się mile za odbyte loty. easyJet chciał raczej stworzyć ofertę, która da bezpośrednie korzyści często latającym pasażerom. 


- Chcieliśmy w ten sposób docenić często latających oraz promować i wynagradzać lojalność naszych pasażerów - podkreśliła na konferencji prasowej w siedzibie linii w Luton Carolyn McCall, szefowa easyJeta. Dodała: - Program "Flight Club" nie przypomina tradycyjnych programów lojalnościowych, które zostały źle ocenione przez naszych klientów. Dzięki ich opiniom udało nam się stworzyć produkt szyty na miarę ich potrzeb.

Zaproszeni do "Flight Club" pasażerowie zyskają: możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji, do pięciu bezpłatnych zmian danych osobowych pasażerów (np. nazwiska) w ciągu roku, gwarancję najniższej ceny (jeśli pasażer w ciągu 48 godzin od rezerwacji znajdzie tańszy bilet, easyJet wyrówna różnicę i da pasażerom rabat), dostęp do ofert specjalnych i wcześniejszą informację o nowych trasach oraz osobne biuro obsługi klienta. 

Szczegóły programu lojalnościowego zostaną ujawnione po rozpoczęciu jego wdrażania na początku 2016 r. 

fot. Dominik Sipinskigość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie