×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kraków: 11 mln pasażerów Ryanaira


Ryanair ogłosił w piątek (6.11), że od 2005 roku przewiózł 11 milionów pasażerów na trasach z i do Krakowa.


11-milionową pasażerką Ryanaira w Krakowie została siedmioletnia Lena Boś, która podróżowała wraz z rodzicami i siostrami do Las Palmas. Jednocześnie był to inauguracyjny lot Ryanaira z Krakowa na Gran Canarię.

Lena otrzymała pamiątkowy upominek od Kraków Airport oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii Ryanair. Dodatkowo wszyscy pasażerowie rejsu poczęstowani zostali pysznym tortem.

//www.pasazer.com/img/images/normal/krk,lpa,11mln,pax,media.jpg
- Ryanair od 2005 roku przewiózł 11 milionów pasażerów z/do Krakowa. Obecnie ze stolicy Małopolski oferujemy połączenia na 33 trasach. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym udoskonaleniom liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać. Aby dodatkowo uczcić jubileuszowego pasażera ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 39 zł na podróż z Krakowa do Gdańska, 49 zł z Krakowa do Dortmundu oraz 79 zł z Krakowa do Bolonii, Paryża, Rzymu, Brukseli, Sztokholmu oraz Oslo w okresie od grudnia 2015 r. do lutego 2016 r. Rezerwacji można dokonać do wtorku (10 listopada) do północy na naszej stronie - powiedziała Olga Pawlonka z Ryanair.

Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku latając z 11 lotnisk na 140 trasach.

Fot. Kraków Airportgość_4441d - Profil
gość_4441d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie