×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT wkrótce ogłosi nowe połączenia


Niebawem Polskie Linie Lotnicze LOT ogłoszą kolejne nowe trasy na przyszły rok - zdradził p.o. prezes linii Marcin Celejewski.


Już podczas czerwcowej konferencji prasowej, gdy ówczesny prezes LOT-u Sebastian Mikosz ogłaszał pierwsze nowe połączenia, które linia uruchomi w 2016 r., była mowa o drugiej fali nowości jesienią. 

Rezygnacja Mikosza i objęcie stanowiska p.o. prezesa przez Marcina Celejewskiego nie zmieniła tych planów. 

- Już wkrótce przedstawimy pewne nowości, ale o szczegółach poinformujemy na osobnej konferencji prasowej. To będą zupełnie nowe trasy - powiedział podczas konferencji na Lotnisku Chopina Celejewski. 

Dodał, że te połączenia nie będą uruchomione od stycznia, lecz później w 2016 r. Będą to trasy z Warszawy, gdyż Celejewski jednoznacznie podkreślił, że strategią LOT-u jest budowanie hubu w stolicy. 

- LOT nie ma i nie planuje otwierać nowych tras z portów regionalnych - powiedział p.o. prezes linii.

Celejewski nie wykluczył jednak zwiększenia oferty krajowej, by poprawić możliwości przesiadkowe pasażerów ze wszystkich miast w Polsce przez Warszawę. To właśnie pasażerowie tranzytowi są dla przewoźnika priorytetem w budowaniu oferty lotów krajowych. gość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie