Rusza plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza 2015"

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
03 listopada 2015 09:05
6 komentarzy
LOT czy Lufthansa, Emirates czy Qatar, Ryanair czy Wizz Air - kto w tym roku zdobędzie najlepsze recenzje od pasażerów? Rozpoczynamy nasz coroczny plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza". Głosowanie rusza dziś (3.11) i potrwa do 29 lutego.
Reklama

Już po raz dwunasty czytelnicy Pasazer.com wyłonią najlepsze linie lotnicze roku. To największy, najbardziej prestiżowy i przede wszystkim najbardziej rzetelny - bo decydują wyłącznie głosy pasażerów - plebiscyt dla przewoźników w Polsce. Głosowanie jest już otwarte na stronie internetowej plebiscytu.

Podobnie jak w zeszłym roku, nie ograniczamy się do linii obecnych w Polsce. Polacy latają coraz częściej i coraz dalej, więc umożliwimy także ocenę najważniejszych przewoźników oferujących połączenia z innych krajów.

W tym roku zbieramy oceny w następujących kategoriach:
  • najlepsza linia tradycyjna na lotach krótkodystansowych,
  • najlepsza linia tradycyjna na lotach dalekodystansowych,
  • najlepsza linia niskokosztowa,
  • najlepsza linia czarterowa,
  • najlepszy przewoźnik nie latający regularnie do Polski.
Modyfikacją zasad plebiscytu w tym roku będą dodatkowe badania ankietowe. Pod koniec plebiscytu redaktorzy Pasazer.com wybiorą się na wybrane polskie lotniska, by osobiście przepytać pasażerów wysiadających z samolotów określonych linii lotniczych. W ten sposób będziemy mieli pewność, że oceniający faktycznie korzystali z usługi danego przewoźnika, a ich ocena będzie "świeża". Oceny zebrane w ankietach będą miały większą wagę, czyli mocniejszy wpływ na ostateczny ranking linii.

Jak co roku, poza głosami pasażerów planujemy również powołanie kapituły, która przyzna nagrody w dodatkowych kategoriach.

Partnerem tegorocznej gali jest Lotnisko Chopina, patronat merytoryczny objęła Uczelnia Łazarskiego, a patronami plebiscyt są: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Lotnictwa Cywilnego i Związek Regionalnych Portów Lotniczych.

Głosowanie potrwa do 29 lutego 2016 r.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_044d3 2015-11-07 09:52   
gość_044d3 - Profil gość_044d3
Ciekawe w jaki sposób zostanie przeprowadzona ankieta wśród pasażerów w kategorii "najlepszy przewoźnik nie latający regularnie do Polski" :)
gość_dc9f9 2015-11-03 22:10   
gość_dc9f9 - Profil gość_dc9f9
Always LOT for me!
Affinitor 2015-11-03 16:55   
Affinitor - Profil Affinitor
Nie bardzo rozumiem na czym ma polegać wartosc tego łapania pasażerów wysiadających z samolotów. Tego typu "wybory" maja szanse byc choć troche miarodajne tylko wsród ludzi, ktorzy naprawde duzo latają, trzeba miec jakaś skale porównawcza zeby oceniać poziom linii lotniczej. Plebiscyt jest w pewnym sensie cały czas na stronie pasażera i jak widze te oceny, a zwłaszcza komentarze do nich to często sie zastanawiam ile razy większość piszących lata w ciagu roku, 2, 5, czy moze "nawet" 10 razy? I o czym mozna dyskutować z kimś kto tyle lata wykonując w ciagu roku 100-200 lotow?...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama