×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sprint Air potwierdza: z Szyman do Berlina i Krakowa


Od 21 stycznia 2016 r. polska linia Sprint Air poleci z nowo otwartego lotniska w Szczytnie-Szymanach do Berlina-Tegel i Krakowa. Obydwie trasy będą obsługiwane po trzy razy w tygodniu.Pasazer.com jako pierwszy informował, że to Sprint Air zainauguruje loty z Szyman już na początku przyszłego roku. 

Według rozkładu lotów, opublikowanego przez linię na portalu Facebook, loty do Berlina będą odbywały się we wtorki, czwartki i soboty. Wylot z Szyman zaplanowano na 8:30, a przylot do Berlina na 10:30. Wylot z Berlina odbędzie się o 15:30, a przylot do Szyman - o 17:10. Taki rozkład wskazuje, że Sprint Air może obsługiwać w ciągu dnia jakąś krótką trasę z Berlina. 

Loty do Krakowa zaplanowano za to na środy, piątki i niedziele. Rozkład umożliwia całodzienną podróż do stolicy Małopolski: wyloty z Szyman odbędą się o 8:30 (przylot do Krakowa o 10:05), a w podróż powrotną samolot uda się o 16:30 (przylot do Szyman o 18:05). Inny rozkład zaplanowano w niedziele: wylot z Szyman o 16:20 (przylot o 17:55) i z powrotem o 18:55 (przylot do Szyman o 20:30). gość_39fec - Profil
gość_39fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie