Emirates: Code-share z Alaska Airlines

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
27 października 2015 12:38
Emirates podpisały umowę code-share z Alaska Airlines, dzięki czemu klienci linii z Dubaju zyskają dostęp do ponad 300 lotów dziennie wykonywanych przez amerykańskiego przewoźnika.
Reklama

Oczekujące na zatwierdzenie amerykańskiego rządu porozumienie pozwoli podróżnym na zakup łączonych biletów w dwóch liniach za pomocą jednej rezerwacji. Ponadto pasażerowie będą mogli korzystać z saloników biznesowych Emirates i Alaska Airlines.

Linia ze Zjednoczonych Emiratów lata do Seattle dwa razy dziennie. Dzięki umowie pasażerowie będą mogli przesiąść się na loty przesiadkowe w 49 kierunkach, wliczając Honolulu, Denver, Las Vegas, Portland, Phoenix, Pullman, Sacramento, Spokane, Anchorage, Juneau, Fairbanks, czy też Calgary, Edmonton, Vancouver i Victorię.

Szacunkowo na porozumieniu skorzysta ponad 2500 klientów tygodniowo, a wraz ze wzrostem popularności ta liczba będzie się zwiększać.

Emirates zainaugurowały loty do Seattle w marcu 2012 r. i od tego czasu z tego połączenia skorzystało ponad 600 tysięcy podróżnych.

Natomiast pierwszym w historii kierunkiem wykonywanym do Stanów Zjednoczonych był Nowy Jork, zainicjowany w 2004 r.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy