×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates: Code-share z Alaska Airlines


Emirates podpisały umowę code-share z Alaska Airlines, dzięki czemu klienci linii z Dubaju zyskają dostęp do ponad 300 lotów dziennie wykonywanych przez amerykańskiego przewoźnika.


Oczekujące na zatwierdzenie amerykańskiego rządu porozumienie pozwoli podróżnym na zakup łączonych biletów w dwóch liniach za pomocą jednej rezerwacji. Ponadto pasażerowie będą mogli korzystać z saloników biznesowych Emirates i Alaska Airlines. 

Linia ze Zjednoczonych Emiratów lata do Seattle dwa razy dziennie. Dzięki umowie pasażerowie będą mogli przesiąść się na loty przesiadkowe w 49 kierunkach, wliczając Honolulu, Denver, Las Vegas, Portland, Phoenix, Pullman, Sacramento, Spokane, Anchorage, Juneau, Fairbanks, czy też Calgary, Edmonton, Vancouver i Victorię. 

Szacunkowo na porozumieniu skorzysta ponad 2500 klientów tygodniowo, a wraz ze wzrostem popularności ta liczba będzie się zwiększać. 

Emirates zainaugurowały loty do Seattle w marcu 2012 r. i od tego czasu z tego połączenia skorzystało ponad 600 tysięcy podróżnych. 

Natomiast pierwszym w historii kierunkiem wykonywanym do Stanów Zjednoczonych był Nowy Jork, zainicjowany w 2004 r. 

gość_d5575 - Profil
gość_d5575
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie