×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lux Express: Nowa trasa Warszawa - Rzeszów - Jasło


Już 25 października br. wydłużona została trasa Warszawa - Rzeszów do Jasła. Dzięki temu Lux Express połączy raz dziennie te trzy miasta. Do obsługi kursów podstawiane są komfortowe autokary DAF Irizar, a ceny maksymalne to 15 zł z Rzeszowa do Jasła i 59 zł - na całej trasie.

- Mniejsze miasta Polski południowo-wschodniej - takie, jak Jasło - są słabiej skomunikowane ze stolicą. Dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie trasy łączącej Warszawę z Rzeszowem. Dzięki dodatkowego odcinkowi, podróż do Jasła będzie znacznie krótsza w porównaniu z pociągiem - skomentował Hannes Saarpuu, prezes Lux Express.

Od atrakcyjnych cen biletów można uzyskać wiele atrakcyjnych zniżek. Dotyczą one dzieci, studentów, seniorów jak i członków programu lojalnościowego PINS.

Autobusy wyruszają z Metra Marymont w Warszawie codziennie o 15:05. Do Rzeszowa docierają o 20:05 by na przystanku końcowym w Jaśle (Rynek 02) zameldować się o 21:25. W drugą stronę podróż zaczyna się każdego dnia o 6:30. W stolicy Podkarpacia autokar pojawia się po ponad godzinie, a w dalszą drogę wyrusza o 7:45. Na Mazowsze dociera o 13:00.

Podczas podróży na pokładach pasażerowie mogą liczyć na dostęp do darmowego Wi-Fi, ciepłe napoje, wygodne fotele z dużą przestrzenią na nogi oraz indywidualnymi systemami rozrywki.gość_3b35e - Profil
gość_3b35e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie