Lux Express: Nowa trasa Warszawa - Rzeszów - Jasło

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
26 października 2015 07:34
Już 25 października br. wydłużona została trasa Warszawa - Rzeszów do Jasła. Dzięki temu Lux Express połączy raz dziennie te trzy miasta. Do obsługi kursów podstawiane są komfortowe autokary DAF Irizar, a ceny maksymalne to 15 zł z Rzeszowa do Jasła i 59 zł - na całej trasie.
Reklama

- Mniejsze miasta Polski południowo-wschodniej - takie, jak Jasło - są słabiej skomunikowane ze stolicą. Dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie trasy łączącej Warszawę z Rzeszowem. Dzięki dodatkowego odcinkowi, podróż do Jasła będzie znacznie krótsza w porównaniu z pociągiem - skomentował Hannes Saarpuu, prezes Lux Express.

Od atrakcyjnych cen biletów można uzyskać wiele atrakcyjnych zniżek. Dotyczą one dzieci, studentów, seniorów jak i członków programu lojalnościowego PINS.

Autobusy wyruszają z Metra Marymont w Warszawie codziennie o 15:05. Do Rzeszowa docierają o 20:05 by na przystanku końcowym w Jaśle (Rynek 02) zameldować się o 21:25. W drugą stronę podróż zaczyna się każdego dnia o 6:30. W stolicy Podkarpacia autokar pojawia się po ponad godzinie, a w dalszą drogę wyrusza o 7:45. Na Mazowsze dociera o 13:00.

Podczas podróży na pokładach pasażerowie mogą liczyć na dostęp do darmowego Wi-Fi, ciepłe napoje, wygodne fotele z dużą przestrzenią na nogi oraz indywidualnymi systemami rozrywki.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama