Koniec z lotami rozkładowymi?

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
28 sierpnia 2008 23:51
10 komentarzy
Reklama

Od połowy września spółka zależna LOT będzie zajmować się wyłącznie czarterami - informuje Puls Biznesu.

Z ustaleń gazety wynika, że w najbliższych dniach przestanie działać system internetowej rezerwacji biletów. Część personelu latającego spółki ma zostać przejęta przez LOT, a spora część pracowników administracji zostanie zwolniona. Dzisiaj (28.08) południu prezes spółki spotkał się z pracownikami. O sytuacji firmy władze Centralwings mają poinformować oficjalnie na dzisiejszej konferencji prasowej.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
as77 2008-08-29 14:20   
as77 - Profil as77
Czyli loty WRO-FCO też im wypadają? Na ostatniej redukcji rejsów CO nie rezygnował z tego połączenia. Ich strata - tracą opłacalne połączenie, a WRO traci res do stolicy Włoch.
tomekk-81 2008-08-29 13:40   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
miff: celowo trochę przesadziłem z tą świetnością za łódzkich czasów :) żeby pokazać jak zaprzepaścili szanse na rozwój. Ogólnie rozgrywki polityczno-stanowiskowe kończą się źle, czego dowód właśnie obserwujemy.
marecki 2008-08-29 08:55   
marecki - Profil marecki
aquirre: no tak, potrafi, to fakt, ale koncepcja działania FFP była oparta na fruwającej głupocie chyba - porwali się do latania na trasy typu Brazylia, Wenezuela... i zarazem Basen M. Śródziemnego, a to wszystko robili....w okresie największej "świetności" 2 rozklekotanymi samolotami, a potem już tylko 1. Więc to z założenia się nie mogło udać. C0 ma trochę więcej maszyn (choć nie bezawaryjnych); jeśli dopapsuje do tego sensowne umowy czarterowe (na trasach dostosowanych do możliwości) i będzie przestrzegał świętej zasady rzetelności, to ciężko spaprać taki typ działalności. Oczywiście jeżeli dalej będą przesuwać loty o 2 dni i kombinować non stop z godzinami, to popłyną tak jak FFP vel Prima Charter.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama