×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAS rezygnuje z tras do Moskwy i Tel Awiwu


SAS stopniowo ograniczy siatkę połączeń do Moskwy-Szeremietiewa. Dotyczyć to będzie zarówno rejsów z Kopenhagi jak i Sztokholmu-Arlandy. Z początkiem sezonu letniego 2016 zniknie także całkowicie trasa ze stolicy Danii do Tel Awiwu.Rejsy między Kopenhagą a Moskwą odbywać się będą w okresie zimowym 2015/2016 raz lub dwa razy w tygodniu - w zależności od miesiąca. 25 marca 2016 trasa zostanie całkowicie zawieszona.

Z kolei redukcja liczby rotacji czeka połączenie między Sztokholmem a stolicą Rosji. Obecnie, samoloty skandynawskich linii latają na tej trasie cztery razy w tygodniu. W sezonie zimowym oferowany będzie tylko jeden rejs (w piątki), a po 26 marca 2016 r. dodany zostanie drugi lot (w poniedziałki).

SAS rezygnuje także z obsługi trasy z Kopenhagi do Tel Awiwu. Do 25 marca 2016 w systemie rezerwacyjnym dostępny jest tylko jeden tygodniowo bezpośredni lot między stolicami (w piątki). Po tej dacie nie ma już możliwości zakupu biletów na to połączenie. Warto dodać, iż w szczycie sezonu wakacyjnego rejsy między miastami wykonywane były kilka razy w tygodniu (a nawet - okresowo - codziennie).gość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie