SAS rezygnuje z tras do Moskwy i Tel Awiwu

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
22 października 2015 07:48
1 komentarz
SAS stopniowo ograniczy siatkę połączeń do Moskwy-Szeremietiewa. Dotyczyć to będzie zarówno rejsów z Kopenhagi jak i Sztokholmu-Arlandy. Z początkiem sezonu letniego 2016 zniknie także całkowicie trasa ze stolicy Danii do Tel Awiwu.
Reklama

Rejsy między Kopenhagą a Moskwą odbywać się będą w okresie zimowym 2015/2016 raz lub dwa razy w tygodniu - w zależności od miesiąca. 25 marca 2016 trasa zostanie całkowicie zawieszona.

Z kolei redukcja liczby rotacji czeka połączenie między Sztokholmem a stolicą Rosji. Obecnie, samoloty skandynawskich linii latają na tej trasie cztery razy w tygodniu. W sezonie zimowym oferowany będzie tylko jeden rejs (w piątki), a po 26 marca 2016 r. dodany zostanie drugi lot (w poniedziałki).

SAS rezygnuje także z obsługi trasy z Kopenhagi do Tel Awiwu. Do 25 marca 2016 w systemie rezerwacyjnym dostępny jest tylko jeden tygodniowo bezpośredni lot między stolicami (w piątki). Po tej dacie nie ma już możliwości zakupu biletów na to połączenie. Warto dodać, iż w szczycie sezonu wakacyjnego rejsy między miastami wykonywane były kilka razy w tygodniu (a nawet - okresowo - codziennie).
Reklama

Ostatnie komentarze

mietek 2015-10-23 15:31   
mietek - Profil mietek
Kurde, wszyscy tną połączenia z Moskwą. Ale, że SAS rezygnuje całkowicie z lotów do TLW? Jak dla mnie to niespodzianka.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama