×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Stansted z najlepszymi wynikami od 2008 r.


Z portu lotniczego Londyn-Stansted skorzystało we wrześniu 2,04 mln pasażerów. To o 9 proc. więcej niż rok temu. Lotnisko przekroczyło poziom 2 mln podróżnych przez pięć miesięcy pod rząd - ostatni raz taką passę miało w 2008 r.


W ubiegłym miesiącu w Stansted odbyło się 14 tys. operacji lotniczych, co stanowiło wzrost o 5,3 proc. Zwiększa się również ruch cargo. We wrześniu w Stansted oprawiono 20,5 tys. ton ładunków, czyli o 7,3 proc. więcej niż w tym samym miesiącu 2014 r. 

Linie lotnicze latające z i do Stansted osiągnęły we wrześniu średni wskaźnik wypełnienia na poziomie 87,8 proc. To najlepszy wrześniowy rezultat w historii lotniska. 

W ciągu ostatnich 12 miesięcy Stansted odprawiło 22,15 mln pasażerów. To wzrost aż o 15,8 proc. w stosunku do poprzedniego takiego okresu. Liczba operacji wzrosła tylko o 12,2 proc. do 155,4 tys., co świadczy o wzroście średniego wypełnienia.

gość_4441d - Profil
gość_4441d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie