×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Embraer E190-E2 nabiera kształtów


Embraer Commercial Aviation pokazał wczoraj (21.10) prototyp samolotu z rodziny E2 przedstawicielom linii lotniczych i partnerom biznesowym.


W siedzibie głównej Embraera mieszczącej się w Sao Jose dos Campos w Brazylii goście zaproszeni przez producenta mogli zobaczyć prototyp nowego modelu E2-E190. Samolot jest na etapie ostatecznego montażu. Okazją do takiego wydarzenia była konferencja Embraera zrzeszająca wszystkich światowych operatorów tych samolotów, trwająca w dniach 19-21 października w Campinas w Brazylii.

//www.pasazer.com/img/images/normal/embraer,ejet2,media%20(2).jpg
Uczestnicy konferencji po raz pierwszy mogli zobaczyć złożony kadłub w barwach Embraera i zamontowane do niego skrzydła. Samolot był jeszcze bez nowych silników Pratt & Whitney PW1900G, które wraz z nowymi rozwiązaniami dotyczącymi aerodynamiki skrzydeł oraz zaawansowanymi systemami ma znacząco obniżyć zużycie paliwa, koszty utrzymania, emisji spalin i hałasu.

//www.pasazer.com/img/images/normal/embraer,ejet2,media%20(3).jpg
Pierwsza dostawa E2-E190 planowana jest na pierwszą połowę 2018 r. Wejście na rynek ich większego odpowiednika, E2-E195, zaplanowano na 2019 r. E2-E175 ma wejść najpóźniej, w 2020 r. Embraer zrezygnował z produkcji nowej wersji modelu E170.

//www.pasazer.com/img/images/normal/embraer,ejet2,media%20(1).jpg
Fot. Embraer Mediagość_f1097 - Profil
gość_f1097
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie