×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sprint Air poleci z Szyman do Niemiec


Władze lotniska w Szymanach ogłosiły siatkę połączeń z lotniska od stycznia. Pasażerowie będą mogli polecieć do Berlina, Kolonii i Monachium. Jak nieoficjalnie ustalił Pasazer.com, loty będzie obsługiwał Sprint Air. 

Lotnisko na razie nie poinformowało oficjalnie kto i od kiedy będzie obsługiwał trzy niemieckie kierunki. O planowanych lotach poinformowała na konferencji prasowej Wioletta Śląska-Zyśk, wicemarszałek województwa warmińsko-mazurskiego. Wiadomo, że loty na wszystkich trasach będą wykonywane trzy razy w tygodniu. 

Kilka miesięcy później mają ruszyć trasy z Szyman do Londynu, Dublina, Oslo i nieznanego jeszcze miasta w niemieckim Zagłębiu Ruhry. Te trasy będą obsługiwane przez inną linię. 

Aby zachęcić turystów do przylotu do Szyman lotami regularnymi i czarterowymi, województwo powołało także własnego touroperatora. Zadaniem tej firmy ma być sprzedawanie w całej Europie wycieczek do rejonu Warmii i Mazur. 
gość_2eaed - Profil
gość_2eaed
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie