Lotnisko Berlin Brandendburg może zostać otwarte w 2017

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
19 października 2015 15:41
1 komentarz
Przegląd prasy:
Prezes mocno opóźnionego w budowie międzynarodowego lotniska w Berlinie BBA ma nadal nadzieję, że zostanie ukończone w II półroczu 2017, choć termin ten staje się coraz trudniejszy do utrzymania - czytamy na rzeczpospolita.pl.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rzeczpospolita", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

ortler 2015-10-20 14:56   
ortler - Profil ortler
Jak zostanie otwarte w 2020 roku, to będzie sukces. 2017 to siódmy kolejny termin, którego dotrzymanie nie będzie zapewne możliwe. Widocznie za bardzo zapatrzyli się na to, co często obserwowali dawniej za wschodnią granicą. Trzeba wreszcie podjąć twardą decyzję, wyburzyć niemal połowę tego, co zostało nieudolnie wzniesione i zacząć budować od nowa. Ale to wymaga dłuuuuuuuuuugiego czasu. A latka lecą i koszty w międzyczasie szybują na podniebny poziom ...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama