×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pobieda poleci do Bratysławy i Kaliningradu


4 listopada 2015 r. niskokosztowy przewoźnik należący do Aerofłotu - Pobieda - zainauguruje połączenie z moskiewskiego Wnukowa do Kaliningradu. Miesiąc później linia rozpocznie loty do Bratysławy.


Rosyjski niskokosztowiec będzie latał na trasie Moskwa Wnukowo - Bratysława. Pierwszy rejs zaplanowano na 1 grudnia tego roku - donosi słowacki portal SlovakAviation.sk. Według informacji do jakich dotarła słowacka strona wynika, że początkowo loty będą obsługiwane 7 razy w tygodniu, a następnie częstotliwość wzrośnie do 10 tygodniowo. Sprzedaż biletów ruszy w ciągu kilku dni, a ich ceny mają rozpoczynać się od 150 euro w obydwie strony. 

Jak twierdzi SlovakAviation szanse na sukces nowych lotów Pobiedy do Bratysławy są bardzo duże z uwagi na sytuację linii Transaero, które mimo ogłoszonej upadłości jeszcze funkcjonuje i nadal oferuje dwa loty dziennie z Moskwy do Wiednia. Ale po ostatecznym zakończeniu lotów przez tego przewoźnika spadnie oferowanie na tej trasie, a z co za tym idzie wzrosną taryfy Austriana i Aerofłotu. Dlatego Pobieda chce, aby jego loty do Bratysławy promowane były jako tańsza alternatywa w dotarciu do Bratysławy i Wiednia. Według pojawiających się informacji loty przewoźnika będą skomunikowane z autobusami odjeżdżającymi z bratysławskiego lotniska do centrum Wiednia.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Pobeda_Boeing_737-800_at_SVO.jpg
Loty do Kaliningradu rejsy odbywać się będą dwa razy dziennie  według następującego rozkładu (czasy lokalne):
  • DP261 Moskwa Wnukowo 7:45 – 8:35 Kaliningrad,
  • DP262 Kaliningrad 9:00 – 11:55 Moskwa Wnukowo.

  • DP263 Moskwa Wnukowo 18:30 – 19:55 Kaliningrad,
  • DP264 Kaliningrad 20:20 – 23:05 Moskwa Wnukowo.
Nowe trasy przewoźnika obsłużą boeingi B737-800NG zabierające na pokład 189 pasażerów.

Fot. Russaviagość_f1097 - Profil
gość_f1097
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie