×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


KAYAK: Limitowana edycja funkcji Explore


Z Warszawy do Brukseli za 4 litry miodu, a do Wrocławia za 3 kg krówek? KAYAK przedstawia limitowaną edycję funkcji Explore - ceny lotów podane w przeliczeniu na lokalne przysmaki.


Ile może kosztować przelot z Krakowa do Londynu w przeliczeniu na porcje pierogów? KAYAK policzy to za Ciebie.
  • Dzięki limitowanej edycji funkcji Explore, użytkownicy podczas wyszukiwania mogą porównać ceny lotów i sprawdzić ich wartość w przeliczeniu na lokalne przysmaki.
  • Jesienią bilety lotnicze z Modlina do Brukseli można dostać już w cenie czterech litrów polskiego miodu.
Eksperci wyszukiwarki ofert podróży KAYAK.pl dodali do cieszącej się dużą popularnością, funkcji Explore możliwość sprawdzania cen przelotów w przeliczeniu na lokalne przysmaki, takie jak pierogi, oscypki czy polskie piwo. Limitowana edycja Explore to interaktywny dodatek do standardowej wersji funkcji, która inspiruje użytkowników, pokazując im aktualne ceny na mapie świata.

Zestawienie cen lotów z wartością tradycyjnych przysmaków pokazuje, jak tanie mogą być bilety lotnicze. Interesujące oferty podróży można znaleźć niezależnie od wysokości planowanego budżetu. Ciekawi Cię, ile oscypków potrzeba, aby dolecieć do Barcelony? Dla limitowanej edycji Explore takie kalkulacje to żaden problem. Przykładowo, przelot z Poznania do Barcelony to równowartość 12 oscypków. Natomiast podróż z Warszawy do Madrytu to koszt 174 zł, czyli 9 porcji pierogów. Wylatując z Katowic, można w cenie 20 opakowań ptasiego mleczka odwiedzić Cypr.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Tabela_Explore%20limited.png

Jako ciekawostkę dodamy, że redakcja pasazer.com otrzymała przesyłkę z 3 kg krówek co jest równowartością trasy Warszawa - Modlin - Wrocław - Warszawa Modlin.

//www.pasazer.com/img/images/normal/krowki,kayak,pax,pbozyk.jpg
Grafika Kayak.pl
Fot. Piotr Bożykgość_3da34 - Profil
gość_3da34
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie