×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ostatnie wolne miejsca na MBA w Lotnictwie Uczelni Łazarskiego


Program MBA w Lotnictwie Uczelni Łazarskiego to studia dla menedżerów, pracowników administracji rządowej i samorządowej, ekonomistów, prawników i wszystkich osób odpowiedzialnych za zarządzanie, organizację i nadzór w lotnictwie.Pierwsze zajęcia odbędą się już 24 października 2015 r., zapisy są przyjmowane praktycznie do samego końca. Zostały jeszcze pojedyncze wolne miejsca. 

Program będzie realizowany w języku polskim i obejmie 380 godzin. Zajęcia będą prowadzone w kameralnej grupie w formie warsztatów i wykładów. Atutem programu jest nowatorska wiedza z zakresu prawa, marketingu, ekonomii i zarządzania, przekazywana przez doświadczonych ekspertów w obszarze lotnictwa cywilnego oraz wybitnych akademików i praktyków biznesu.

Zajęcia poprowadzą m.in.: Hubert Adamczyk, dr inż. pil. Tomasz Balcerzak, Maria Adam Berezowski, Krzysztof Kapis, dr Piotr Kasprzyk, dr Edmund Klich, dr Agnieszka Kunert-Diallo, Marek Serafin, dr Andrzej Słodownik, Joanna Malinowska-Parzydło, dr Bart Tkaczyk, Jacek Rozenek, Wojciech Znyk, prof. dr hab. Marek Zylicz. Tematyka zajęć będzie dotyczyła takich obszarów jak prawo lotnicze, zarządzanie w lotnictwie, nowoczesne trendy w zarządzaniu ludźmi, polityka bezpieczeństwa, zarządzanie kryzysowe w portach lotniczych, modele biznesowe portów lotniczych, coaching, marketing oraz negocjacje i mediacje. 

Więcej informacji na stronie internetowej uczelni. Pasazer.com jest partnerem kursu. 

Uczelnia zaprasza także do oglądania nagrania wideo z dr Małgorzatą Gałązką-Sobotką, która odpowiada o specyfice programów MBA Uczelni Łazarskiego. Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie