Ostatnie wolne miejsca na MBA w Lotnictwie Uczelni Łazarskiego

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
15 października 2015 15:33
2 komentarze
Program MBA w Lotnictwie Uczelni Łazarskiego to studia dla menedżerów, pracowników administracji rządowej i samorządowej, ekonomistów, prawników i wszystkich osób odpowiedzialnych za zarządzanie, organizację i nadzór w lotnictwie.
Reklama
Pierwsze zajęcia odbędą się już 24 października 2015 r., zapisy są przyjmowane praktycznie do samego końca. Zostały jeszcze pojedyncze wolne miejsca.

Program będzie realizowany w języku polskim i obejmie 380 godzin. Zajęcia będą prowadzone w kameralnej grupie w formie warsztatów i wykładów. Atutem programu jest nowatorska wiedza z zakresu prawa, marketingu, ekonomii i zarządzania, przekazywana przez doświadczonych ekspertów w obszarze lotnictwa cywilnego oraz wybitnych akademików i praktyków biznesu.

Zajęcia poprowadzą m.in.: Hubert Adamczyk, dr inż. pil. Tomasz Balcerzak, Maria Adam Berezowski, Krzysztof Kapis, dr Piotr Kasprzyk, dr Edmund Klich, dr Agnieszka Kunert-Diallo, Marek Serafin, dr Andrzej Słodownik, Joanna Malinowska-Parzydło, dr Bart Tkaczyk, Jacek Rozenek, Wojciech Znyk, prof. dr hab. Marek Zylicz. Tematyka zajęć będzie dotyczyła takich obszarów jak prawo lotnicze, zarządzanie w lotnictwie, nowoczesne trendy w zarządzaniu ludźmi, polityka bezpieczeństwa, zarządzanie kryzysowe w portach lotniczych, modele biznesowe portów lotniczych, coaching, marketing oraz negocjacje i mediacje.

Więcej informacji na stronie internetowej uczelni. Pasazer.com jest partnerem kursu.

Uczelnia zaprasza także do oglądania nagrania wideo z dr Małgorzatą Gałązką-Sobotką, która odpowiada o specyfice programów MBA Uczelni Łazarskiego.

Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N