×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa: Mniej lotów z Monachium do Turcji zimą


W zbliżającym się sezonie zimowym Lufthansa ograniczy swoją siatkę połączeń z Monachium do Turcji. Całkowicie zawieszone zostaną rejsy Stambułu i Izmiru. Rzadziej realizowane będą także loty do Ankary.


W bieżącym sezonie letnim z Bawarii do tureckiej stolicy można dostać się dwa razy dziennie każdego dnia. Od 25 października br. liczba rejsów na tej trasie zostanie zmniejszona do 11 w tygodniu. Zrezygnowano bowiem z wieczornych lotów z Monachium w poniedziałki, czwartki i piątki. Tym samym poranne rejsy powrotne z Ankary we wtorki, piątki i soboty - nie będą wykonywane.

Na cały okres obowiązywania zimowego rozkładu lotów (25 października 2015 do 26 marca 2016) z rozkładu lotów znikną także bezpośrednie rejsy z lotniska im. Franza Josefa Straussa do Stambułu-Atatürk (obecnie oferowane dwa razy dziennie) oraz Izmiru (raz dziennie). Do ostatniego z wymienionych miast będzie można dostać się bez przesiadek linią Sun Express. Bilety na to połączenie dostępne są także w systemie rezerwacyjnym Lufthansy. Z kolei przesiadając się we Frankfurcie, z Monachium dolecimy do obu tureckich miast.gość_4441d - Profil
gość_4441d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie