Lufthansa: Mniej lotów z Monachium do Turcji zimą

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
15 października 2015 09:35
1 komentarz
W zbliżającym się sezonie zimowym Lufthansa ograniczy swoją siatkę połączeń z Monachium do Turcji. Całkowicie zawieszone zostaną rejsy Stambułu i Izmiru. Rzadziej realizowane będą także loty do Ankary.
Reklama

W bieżącym sezonie letnim z Bawarii do tureckiej stolicy można dostać się dwa razy dziennie każdego dnia. Od 25 października br. liczba rejsów na tej trasie zostanie zmniejszona do 11 w tygodniu. Zrezygnowano bowiem z wieczornych lotów z Monachium w poniedziałki, czwartki i piątki. Tym samym poranne rejsy powrotne z Ankary we wtorki, piątki i soboty - nie będą wykonywane.

Na cały okres obowiązywania zimowego rozkładu lotów (25 października 2015 do 26 marca 2016) z rozkładu lotów znikną także bezpośrednie rejsy z lotniska im. Franza Josefa Straussa do Stambułu-Atatürk (obecnie oferowane dwa razy dziennie) oraz Izmiru (raz dziennie). Do ostatniego z wymienionych miast będzie można dostać się bez przesiadek linią Sun Express. Bilety na to połączenie dostępne są także w systemie rezerwacyjnym Lufthansy. Z kolei przesiadając się we Frankfurcie, z Monachium dolecimy do obu tureckich miast.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_485e8 2015-10-15 15:40   
gość_485e8 - Profil gość_485e8
TK lata 6 razy dziennie, PC raz dziennie MUC-IST/SAW. Zdaje sie ze LH przegrala w tej rywalizacji.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama