×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates wśród największych marek świata


W tym roku linie Emirates po raz pierwszy znalazły się wśród 200 największych marek świata według rankingu opracowanego przez Brand Finance Global 500.


Linia z Dubaju od czterech lat pnie się w górę tabeli,w której prowadzą Apple, Samsung i Google. Obecnie przewoźnik znajduje się na 196. miejscu, co oznacza, że wspiął się o 38 pozycji.

Na podstawie rankingów wartość marki Emirates wzrosła o 21 proc. do 6,6 mld dolarów amerykańskich. Przewoźnik utrzymuje swoją pozycję najbardziej wartościowej marki na Bliskim Wschodzie i najbardziej wartościowej linii lotniczej w całej branży. 

- Emirates to globalna firma świadcząca usługi całemu światu. Jako że rozwijamy naszą działalność, nasza marka też rośnie - powiedział Tim Clark, prezes linii. 

Strategia marki przewoźnika obejmuje nie tylko marketing i sponsoring, ale wszystko, co nawiązuje do jego działalności,wliczając innowacje produktów i dostarczanie usług. 

- Dla nas, nasi klienci są ostatecznymi sędziami w jury. Zostać nazwanym najbardziej wartościową marką lotniczą na świecie to dowód uznania dla każdego członka naszej załogi. To właśnie oni żyją, oddychają i najlepiej wykonują swoje zadania pod marką Emirates, każdego dnia - dodał prezes. 

W 2014 r. Emirates pobiły kolejny rekord i otworzyły 10 tras obsługiwanych największymi samolotami świata - airbusami A380, zapewniając ponad 145 kierunków na wszystkich 6 kontynentach.

W 2015 r. linia wykonuje średnio 3,5 tys. lotów tygodniowo. Jej flota liczy obecnie ponad 230 samolotów. Emirates posiada największą liczbę dostarczonych i zamówionych airbusów A380 i boeingów B777-300ER. 
gość_4441d - Profil
gość_4441d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie