×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet otworzy bazę w Wenecji


easyJet planuje otworzyć swoją trzecią bazę we Włoszech. Będzie się to wiązało z uruchomieniem nowych dziesięciu tras w sezonie letnim 2016.


Drugi największy niskokosztowy przewoźnik w Europie uruchomi loty do Edynburga od 3 lutego 2016 r., cztery razy w tygodniu. Dzień później nastąpi inauguracja połączeń do Pragi, które będą obsługiwane cztery razy w tygodniu. 23 marca 2016 r. w ofercie przewoźnika pojawi się Bristol. 

Loty do tego brytyjskiego miasta będą wykonywane cztery razy w tygodniu. 24 marca 2016 r. wystartuje trasa do Kopenhagi, obsługiwana trzy razy na tydzień. Tego samego dnia rozpoczną się loty do Olbii wykonywane w tej samej częstotliwości. 29 marca 2016 r. easyJet wykona pierwszy lot do Stuttgartu. Trasa do tego niemieckiego miasta będzie wykonywana trzy razy tygodniowo. 

Ostatnim miastem w siatce przewoźnika będzie Bordeaux. Loty do Francji zaczną się 17 kwietnia 2016 r. i będą wykonywane trzy razy tygodniowo. 
Połączenia są już w systemie rezerwacyjnym linii.

Oprócz tego linia planuje rozszerzyć ofertę o Minorkę, Mykonos i Santoryn. Rejsy do tych miejsc nie są jeszcze załadowane do systemu.

Wszystkie połączenia będą realizowane samolotami z rodziny airbus A320.gość_3da34 - Profil
gość_3da34
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie