Znika Rainbow Tours, nowa marka to Rainbow

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
09 października 2015 10:21
Łódzki touroperator zmienia identyfikację wizualną przed rozpoczynającą się kampanią sprzedażową oferty na lato 2016 r. Spółka rezygnuje z długiej nazwy Rainbow Tours i zastępują ją krótszą Rainbow z nowym logiem - stylizowaną literą "R".
Reklama
- Zmiana logotypu i nazwy stała się w zasadzie koniecznością. Mieliśmy wrażenie, że coraz mniej odzwierciedla ideę nowoczesnej, nieustannie rozwijającej się firmy, którą niewątpliwie jesteśmy. Tym bardziej, że nazwę mieliśmy zbyt długą i sporo osób miało problemy z prawidłowym jej pisaniem. Mamy nadzieję, że nasza R-ka szybko stanie się synonimem fantastycznych wakacji, oczywiście z Rainbow - mówi cytowana w komunikacie prasowym Emilia Bratkowska, dyrektor produktu i marketingu Rainbow Tours.

Touroperator równocześnie zapowiedział ofertę na lato 2016 r., w której jest wiele nowości.

Klienci Rainbow będą mogli wypoczywać między innymi na Malcie, Wybrzeżu Lizbońskim, w mało jeszcze odkrytej Macedonii i włoskiej Kampanii. Ponadto Rainbow uruchomi także czartery do Izmiru i do Heraklionu, czego do tej pory biuro nie oferowało.

Biuro chce również zachęcać do zagranicznych wyjazdów tych turystów, którzy do tej pory wybierali polskie morze. Dla nich skierowana jest oferta w greckiej miejscowości Kokkina Nero. Znajdzie się w niej około dziesięciu kompleksów apartamentów z własnym wyżywieniem, z możliwością dopłaty do all inclusive. Touroperator przeprowadzi również modernizację niektórych obiektów polegającą między innymi na wybudowaniu kilku basenów.

- Kokkino Nero to produkt stworzony z myślą o tej grupie klientów, która obecnie spędza wakacje nad polskim morzem i która raczej nie podróżowała do tej pory za granicę, albo z względów finansowych, albo też po prostu obawiała się takich podróży np. z powodów językowych. Nasza oferta rozwiązuje obydwa problemy. Po pierwsze będzie to absolutnie najtańsza ofertą zagraniczna na polskim rynku z cenami już od 799 zł za tydzień z przelotem, a po drugie sama miejscowość od lat obsługuje głównie Polaków, więc w restauracjach i sklepach mówi się po polsku, a w lokalnej dyskotece można się napić żubrówki lub polskiego piwa - mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours.

Rainbow konsekwentnie buduje też ofertę w hotelach własnej sieci White Olive Hotels w dwóch standardach: czterogwiazdkowych White Olive Premium i pięciogwiazdkowych White Olive Elite. W tych ostatnich część pokoi wyposażonych będzie w prywatne baseny. W każdym z hoteli klienci znajdą między innymi własne kluby plażowe, darmowe wi-fi, polskie programy TV oraz bogaty bufet.

Touroperator zachęca również do wypoczynku o długości nieco mniej standardowej niż tydzień lub dwa. Oprócz wylotów na tydzień lub dwa tygodnie oraz modnych ostatnio 10 lub 11 dni, w ofercie pojawiają się a także krótkie wyjazdy weekendowe.

- Takie wypady oferować będziemy w najlepszych kurortach Bułgarii, Grecji, Hiszpanii i Portugalii. Także w wysokim sezonie - mówi Radomir Świderski, PR manager Rainbow Tours.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama