×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Znika Rainbow Tours, nowa marka to Rainbow


Łódzki touroperator zmienia identyfikację wizualną przed rozpoczynającą się kampanią sprzedażową oferty na lato 2016 r. Spółka rezygnuje z długiej nazwy Rainbow Tours i zastępują ją krótszą Rainbow z nowym logiem - stylizowaną literą "R".


Zmiana logotypu i nazwy stała się w zasadzie koniecznością. Mieliśmy wrażenie, że coraz mniej odzwierciedla ideę nowoczesnej, nieustannie rozwijającej się firmy, którą niewątpliwie jesteśmy. Tym bardziej, że nazwę mieliśmy zbyt długą i sporo osób miało problemy z prawidłowym jej pisaniem. Mamy nadzieję, że nasza R-ka szybko stanie się synonimem fantastycznych wakacji, oczywiście z Rainbow - mówi cytowana w komunikacie prasowym Emilia Bratkowska, dyrektor produktu i marketingu Rainbow Tours.

Touroperator równocześnie zapowiedział ofertę na lato 2016 r., w której jest wiele nowości. 

Klienci Rainbow będą mogli wypoczywać między innymi na Malcie, Wybrzeżu Lizbońskim, w mało jeszcze odkrytej Macedonii i włoskiej Kampanii. Ponadto Rainbow uruchomi także czartery do Izmiru i do Heraklionu, czego do tej pory biuro nie oferowało.

Biuro chce również zachęcać do zagranicznych wyjazdów tych turystów, którzy do tej pory wybierali polskie morze. Dla nich skierowana jest oferta w greckiej miejscowości Kokkina Nero. Znajdzie się w niej około dziesięciu kompleksów apartamentów z własnym wyżywieniem, z możliwością dopłaty do all inclusive. Touroperator przeprowadzi również modernizację niektórych obiektów polegającą między innymi na wybudowaniu kilku basenów.

- Kokkino Nero to produkt stworzony z myślą o tej grupie klientów, która obecnie spędza wakacje nad polskim morzem i która raczej nie podróżowała do tej pory za granicę, albo z względów finansowych, albo też po prostu obawiała się takich podróży np. z powodów językowych. Nasza oferta rozwiązuje obydwa problemy. Po pierwsze będzie to absolutnie najtańsza ofertą zagraniczna na polskim rynku z cenami już od 799 zł za tydzień z przelotem, a po drugie sama miejscowość od lat obsługuje głównie Polaków, więc w restauracjach i sklepach mówi się po polsku, a w lokalnej dyskotece można się napić żubrówki lub polskiego piwa - mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours.

Rainbow konsekwentnie buduje też ofertę w hotelach własnej sieci White Olive Hotels w dwóch standardach: czterogwiazdkowych White Olive Premium i pięciogwiazdkowych White Olive Elite. W tych ostatnich część pokoi wyposażonych będzie w prywatne baseny. W każdym z hoteli klienci znajdą między innymi własne kluby plażowe, darmowe wi-fi, polskie programy TV oraz bogaty bufet.

Touroperator zachęca również do wypoczynku o długości nieco mniej standardowej niż tydzień lub dwa. Oprócz wylotów na tydzień lub dwa tygodnie oraz modnych ostatnio 10 lub 11 dni, w ofercie pojawiają się a także krótkie wyjazdy weekendowe.

Takie wypady oferować będziemy w najlepszych kurortach Bułgarii, Grecji, Hiszpanii i Portugalii. Także w wysokim sezonie - mówi Radomir Świderski, PR manager Rainbow Tours.gość_d99a3 - Profil
gość_d99a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie