×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Łódź: 2,5 mln pasażerów Ryanaira


Ryanair poinformował wczoraj (7.10), że od 2005 r. przewiózł 2,5 miliona pasażerów na trasach z i do Łodzi.


2,5-milionowym pasażerem linii Ryanair został w Łodzi Radosław Krysiński, który podróżował wraz z żoną do Londynu Stansted. Pan Radosław otrzymał pamiątkowe upominki od Portu Lotniczego w Łodzi oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii Ryanair.

//www.pasazer.com/img/images/normal/lodz,2,5mlnpax,ryanair,media%20(1).jpg
- Ryanair od 2005 roku przewiózł 2,5 miliona pasażerów z/do Łodzi. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym udoskonaleniom liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać. Aby dodatkowo uczcić jubileuszowego pasażera ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 99 zł na podróż z Łodzi do Londynu lub East Midlands od listopada 2015 do stycznia 2016. Rezerwacji biletów należy dokonać najpóźniej do północy do wtorku 13 października na naszej stronie internetowej - powiedziała Olga Pawlonka z Ryanair.

//www.pasazer.com/img/images/normal/lodz,2,5mlnpax,ryanair,media%20(2).jpg
Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku latając z 11 lotnisk na 134 trasach.

Fot. Airport Łódźgość_69dbf - Profil
gość_69dbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie