×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air rekrutuje w Łodzi i Olsztynie


Wizz Air przeprowadzi rekrutacyjne otwarte dni w Łodzi i Olsztynie. Zwykle takie nabory związane są z uruchomieniem baz w danym mieście - ale nie tym razem. Rzecznik linii rozwiewa nadzieje i mówi, że chętni trafią do istniejących sześciu polskich baz Wizz Aira.W sieci, m.in. w jednym z najpopularniejszych portali rekrutacyjnych oraz na stronie Wizz Aira, pojawiły się ogłoszenia o "open day" dla kandydatów na załogi pokładowe. Nie byłoby w tym nic dziwnego - przewoźnicy często organizują takie wydarzenia - gdyby nie miejsce. Wizz Air odpowiednio 21 i 23 października będzie rekrutował w Olsztynie i Łodzi. 

Lotnisko w położonych w pobliżu Olsztyna Szymanach ma rozpocząć działalność na początku przyszłego roku (choć pierwsze loty czarterowe możliwe są jeszcze w tym roku). Z kolei z Łodzi Wizz Air wycofał się 2,5 roku temu z powodu niezadowalających wyników finansowych połączeń z tego portu.

Czy rekrutacja oznacza, że Wizz Air poleci do Szyman i powróci do Łodzi? Rzecznik przewoźnik rozwiewa te nadzieje - nie należy wyciągać takich wniosków.

- Oferty są tak skonstruowane, by zaproponować pracę osobom w całej Polsce. Jednak przydział do bazy musi nastąpić w jednej z sześciu istniejących baz linii w kraju [Gdańsk, Katowice, Lublin, Poznań, Warszawa, Wrocław - red.] - wyjaśnia w mailu przysłanym do Pasazer.com Daniel de Carvalho, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Aira. Dodaje: - Gdy to możliwe, zawsze proponujemy pracę w bazie najbliższej od domu kandydata.

Wizz Air wymaga od kandydatów znajomości angielskiego, zdanej matury, ważnego paszportu, braku tatuaży w widocznych miejscach, dobrego zdrowia i umiejętności pływania. Aplikować należy z aktualnym CV, dwoma zdjęciami (portretowym i całej sylwetki) i listem polecającym. gość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie