Wizz Air rekrutuje w Łodzi i Olsztynie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
07 października 2015 10:37
16 komentarzy
Wizz Air przeprowadzi rekrutacyjne otwarte dni w Łodzi i Olsztynie. Zwykle takie nabory związane są z uruchomieniem baz w danym mieście - ale nie tym razem. Rzecznik linii rozwiewa nadzieje i mówi, że chętni trafią do istniejących sześciu polskich baz Wizz Aira.
Reklama

W sieci, m.in. w jednym z najpopularniejszych portali rekrutacyjnych oraz na stronie Wizz Aira, pojawiły się ogłoszenia o "open day" dla kandydatów na załogi pokładowe. Nie byłoby w tym nic dziwnego - przewoźnicy często organizują takie wydarzenia - gdyby nie miejsce. Wizz Air odpowiednio 21 i 23 października będzie rekrutował w Olsztynie i Łodzi.

Lotnisko w położonych w pobliżu Olsztyna Szymanach ma rozpocząć działalność na początku przyszłego roku (choć pierwsze loty czarterowe możliwe są jeszcze w tym roku). Z kolei z Łodzi Wizz Air wycofał się 2,5 roku temu z powodu niezadowalających wyników finansowych połączeń z tego portu.

Czy rekrutacja oznacza, że Wizz Air poleci do Szyman i powróci do Łodzi? Rzecznik przewoźnik rozwiewa te nadzieje - nie należy wyciągać takich wniosków.

- Oferty są tak skonstruowane, by zaproponować pracę osobom w całej Polsce. Jednak przydział do bazy musi nastąpić w jednej z sześciu istniejących baz linii w kraju [Gdańsk, Katowice, Lublin, Poznań, Warszawa, Wrocław - red.] - wyjaśnia w mailu przysłanym do Pasazer.com Daniel de Carvalho, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Aira. Dodaje: - Gdy to możliwe, zawsze proponujemy pracę w bazie najbliższej od domu kandydata.

Wizz Air wymaga od kandydatów znajomości angielskiego, zdanej matury, ważnego paszportu, braku tatuaży w widocznych miejscach, dobrego zdrowia i umiejętności pływania. Aplikować należy z aktualnym CV, dwoma zdjęciami (portretowym i całej sylwetki) i listem polecającym.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_0715e 2015-10-09 19:57   
gość_0715e - Profil gość_0715e
gość_20271 skąd te informacje o Poznaniu? Wiesz cos więcej, czy to tylko prywatne przypuszczenia? Juz trzeci raz natknąłem się na tą informacje. Zarząd Ławicy obiecuje że na pasażerów czeka niespodzianka jeszcze w tym roku (w sensie że poda informacje o niej jeszcze w tym roku) ale czy to będzie rozwój FRa?
gość_d104a 2015-10-09 19:15   
gość_d104a - Profil gość_d104a
Jeśli LCJ wkrótce połączy obie części płyty postojowej i powiększy ją ok 50% przed nowym terminalem oraz wybuduje równoległą drogę kołowania to na pewno po to aby rozwinąć oferowanie - również przez nowe linie lotnicze ...
gość_20271 2015-10-08 23:05   
gość_20271 - Profil gość_20271
kolego gość_d104a przykro mi ze pisze niemile dla ciebie rzeczy ale taka prawda. LCJ nie ma szans na zaden rozwoj i musi wymyslac jakie chore rozwiazania jak slowenska linia latajaca do muc czy csa do prg i edi. szkoda ze publika nie zna warunkow tych lotow ... poznan natomiast oglosi niedlugo wysyp nowych kierunkow fr, nie martw sie. tygrysek niestety ma male pojecie. w bzg jest slabo ale maja przynajmniej mega stabilne i rozwojowe polaczenie Lufthansy podczas gdy adria z lcj sie po malu zwija i za jakis czas lcj zostanie z niczym i bedzie w tej samej lidze co IEG, RDO czy SZY.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama