×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Parterstwo strategiczne AF-KLM Martinair i China Southern Cargo


15 września br. Air France KLM Martinair i China Southern Cargo podpisały umowę o partnerstwie strategicznym. Dzięki niej linie z Europy zyskają łatwiejszy dostęp do rynku w Azji, a chińskiemu sygnatariuszowi zapewni większe możliwości zaistnienia przede wszystkim w obu Amerykach i Afryce.


Nowa umowa obejmuje zarówno połączenia typu "full freighter" jak i "belly cargo".

AF-KLM Martinari Cargo uzyska możliwości przewozu towarów do Australii oraz Hanoi i Ho Chi Minh City przez hub chińskiej linii w Guangzhou (Kantonie). W zamian, China Southern Airlines będzie miało możliwość transportu cargo przez porty lotnicze w Paryżu (CDG) oraz Amsterdamie.

Umowa zapewnia łatwy dostęp do infrastruktury oraz serwisu w wymienionych wyżej lotniskach bazowych. Dodatkowo, określono warunki proporcjonalnego podziału usług.

Do Europy fracht lotniczy przybędzie na pokładzie maszyn transportowych, a dalej transferowany na loty pasażerskie wykonywane samolotami szerokokadłubowymi. Szczególnie ważne z punktu widzenia chińskiego przewoźnika zdają się być destynacje transatlantyckie (szczególnie Atlanta, Miami, Sao Paulo, Buenos Aires) oraz Afrykańskie (np. Lagos).

Linie rozwijać będą także produkty premium - przede wszystkim usługi ekspresowego transportu towarów. Współpracą objęty zostanie także przewóz poczty.


Reklama


Booking.com
gość_d0a4b - Profil
gość_d0a4b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie