×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Siedem nowych tras Brussels na zimę


Linie Brussels Airlines uruchomią tej zimy loty do Akry w Ghanie i sześciu miast w Europie. Zawieszone zostaną za to sezonowe połączenia do Waszyngtonu.


Połączenie do Akry wystartuje będzie obsługiwane cztery razy w tygodniu: wylot z Brukseli zaplanowano na poniedziałki, środy, piątki i soboty. Stolica Ghany to 12. miasto w Afryce Zachodniej obsługiwane przez Brussels Airlines. Przewoźnik zwiększy także częstotliwość lotów do Lome (Togo), Freetown (Sierra Leone), Monrovii (Liberia), Cotonou (Benin) i Wagadugu (Burkina Faso). 

W sezonie zimowym linia z Belgii uruchomi także sześć nowych tras europejskich. 

Po dwa razy w tygodniu przewoźnik poleci na Gran Canarię i Teneryfę. Dla osób szukających słońca przeznaczone jest również połączenie do Faro. Bardziej biznesową trasą jest rejs do Bremy wykonywany pięć razy w tygodniu. Na sezon zimowy utrzymane zostaną także loty do Billund. Ostatnią nowością jest sześć rejsów tygodniowo do Zagrzebia. 

Bez nowości obędzie się siatką północnoamerykańska linii. Loty do Waszyngtonu zostaną jak zwykle zawieszone na zimę. gość_7d9c7 - Profil
gość_7d9c7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie