Uczelnia Łazarskiego rekrutuje na lotnicze studia

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
29 września 2015 08:11
4 komentarze
W ramach Akademii Transportu Lotniczego Uczelnia Łazarskiego rekrutuje na trzy programy studiów podyplomowych: Prawo lotnicze, Zarządzanie bezpieczeństwem w lotnictwie (SMS) i Czynnik ludzki w lotnictwie. Trwa też nabór na program MBA w lotnictwie.
Reklama

Akademia skupia wybitnych praktyków z zakresu transportu i prawa lotniczego, z doświadczeniem krajowym i zagranicznym. Grono wykładowców tworzą m.in.: dr Tomasz Balcerzak, Maria Adam Berezowski, Krzysztof Kapis, dr Piotr Kasprzyk, dr Edmund Klich, prof. nadzw. dr hab. Anna Konert, dr Agnieszka Kunert-Diallo,Dariusz Sawicki, prof. dr hab. Marek Zylicz.

W odpowiedzi na potrzebę rozwoju kompetencji menedżerskich osób nadzorujących i kierujących różnymi instytucjami lotniczymi, Uczelnia przygotowała też nowy program MBA w lotnictwie. Atutem tego programu jest nowatorska wiedza z zakresu prawa,marketingu, ekonomii i zarządzania, przekazywana przez doświadczonych ekspertów w obszarze lotnictwa cywilnego oraz wybitnych akademików.

Tematyka zajęć dotyczy m.in. takich obszarów jak: prawo lotnicze, zarządzanie w lotnictwie, finansowanie, prognozowanie rynku transportu lotniczego, nowoczesne trendy w zarządzaniu ludźmi, polityka bezpieczeństwa, zarządzanie kryzysowe w portach lotniczych i modele biznesowe portów lotniczych.

Za rozwój kierunków studiów podyplomowych i MBA dedykowanych dla sektora transportu lotniczego odpowiada prof. nadzw. dr hab. Anna Konert, wiceprezes Polskiego Klubu Lotniczego, prodziekan WPiA Uczelni Łazarskiego, która specjalizuje się w prawie lotniczym od 2005 r.

Rekrutacja trwa na stronie internetowej Uczelni Łazarskiego. Pasazer.com został partnerem zajęć prowadzonych na tej uczelni. Rozpoczną się one w połowie października.


fot. Uczelnia Łazarskiego
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
adam7691 2015-10-01 11:13   
adam7691 - Profil adam7691
gość_bd39: "Nie dali rady w biznesie to dajmy im szanse sprawdzić się w edukacji... "
mała kalkulaca: opłata średnio 6700 * 30 uczestników [tj. opłacalna liczba] / 200 godzin (po 45 minut) * 50% [tyle na wynagrodzenia, optymistycznie, jeżeli nie więcej] = 502,5 zł (za 45 minut wykładu, zajęcia prowadzone są w wymiarze 1,5 godzinnym, zatem za jeden wykład 1005 zł), jak dla mnie całkiem nieźle, dadzą radę się odkuć
adam7691 2015-10-01 10:59   
adam7691 - Profil adam7691
gość_bd39b, gość_469fc: przecież tu nie chodzi o nauczenie czegokolwiek, tylko ściągnięcie kasy, ciekawe ile takie studia kosztują
gość_bd39b 2015-09-29 23:23   
gość_bd39b - Profil gość_bd39b
Interesujący skład wśród wykładowców!!! Sami prezesi z Eurolotu. Nie dali rady w biznesie to dajmy im szanse sprawdzić się w edukacji... Boże, ty widzisz i nie grzmisz! Mglista jest przyszłość lotnictwa polskiego gdy tacy specjaliści będą uczyć młodych ludzi.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama