×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Uczelnia Łazarskiego rekrutuje na lotnicze studia


W ramach Akademii Transportu Lotniczego Uczelnia Łazarskiego rekrutuje na trzy programy studiów podyplomowych: Prawo lotnicze, Zarządzanie bezpieczeństwem w lotnictwie (SMS) i Czynnik ludzki w lotnictwie. Trwa też nabór na program MBA w lotnictwie.


Akademia skupia wybitnych praktyków z zakresu transportu i prawa lotniczego, z doświadczeniem krajowym i zagranicznym. Grono wykładowców tworzą m.in.: dr Tomasz Balcerzak, Maria Adam Berezowski, Krzysztof Kapis, dr Piotr Kasprzyk, dr Edmund Klich, prof. nadzw. dr hab. Anna Konert, dr Agnieszka Kunert-Diallo,Dariusz Sawicki, prof. dr hab. Marek Zylicz.

W odpowiedzi na potrzebę rozwoju kompetencji menedżerskich osób nadzorujących i kierujących różnymi instytucjami lotniczymi, Uczelnia przygotowała też nowy program MBA w lotnictwie. Atutem tego programu jest nowatorska wiedza z zakresu prawa,marketingu, ekonomii i zarządzania, przekazywana przez doświadczonych ekspertów w obszarze lotnictwa cywilnego oraz wybitnych akademików. 

Tematyka zajęć dotyczy m.in. takich obszarów jak: prawo lotnicze, zarządzanie w lotnictwie, finansowanie, prognozowanie rynku transportu lotniczego, nowoczesne trendy w zarządzaniu ludźmi, polityka bezpieczeństwa, zarządzanie kryzysowe w portach lotniczych i modele biznesowe portów lotniczych.

Za rozwój kierunków studiów podyplomowych i MBA dedykowanych dla sektora transportu lotniczego odpowiada prof. nadzw. dr hab. Anna Konert, wiceprezes Polskiego Klubu Lotniczego, prodziekan WPiA Uczelni Łazarskiego, która specjalizuje się w prawie lotniczym od 2005 r.

Rekrutacja trwa na stronie internetowej Uczelni Łazarskiego. Pasazer.com został partnerem zajęć prowadzonych na tej uczelni. Rozpoczną się one w połowie października.


fot. Uczelnia Łazarskiegogość_f0d07 - Profil
gość_f0d07
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie