×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Sprawdź B787 na trasie do Londynu


Polskie Linie Lotnicze LOT zachęcają do przelotu boeingiem B787-8 z Warszawy do Londynu Heathrow. Rejs Dreamlinerem do stolicy Wielkiej Brytanii zostanie wykonany 15 października. Promocyjna cena biletu zaczyna się od 670 PLN.


Kup bilet już teraz i poleć 15 października 2015 i poznaj wszystkie zalety naszego nowoczesnego Dreamlinera w rejsie po Europie. Tak LOT zachęca do podróż B787 do Londynu. Samolot tego dnia wykona rotację LO279/280.

Całkowita cena biletu zakupionego na lot.com na lot bezpośredni w obie strony uwzględnia wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty, np. opłaty paliwowe. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu zakupu biletu. W zależności od przewożonego bagażu mogą wystąpić dodatkowe opłaty za jego przewóz.

//www.pasazer.com/img/images/normal/lot,b787,splrf,waw,pbozyk.jpg
Dreamlinery LOT-u zabierają na pokład 252 pasażerów w konfiguracji trzech klas: 18 w klasie biznes (2-2-2), 21 w klasie ekonomicznej premium (2-3-2) oraz 213 w klasie ekonomicznej (3-3-3). Więcej na temat Dreamlinerów LOT-u w naszym artykule "Everett: Zdjęcia wnętrza 787 LOT-u" oraz "Porównujemy 767 i 787 LOT-u".

*Lot na pokładzie Dreamlinera dotyczy odcinka podróży na trasie Warszawa - Londyn.
**Rozkład lotów oraz flota wykonująca podane powyżej połączenia może w każdej chwili ulec zmianie.

Fot. Piotr Bożykgość_d99a3 - Profil
gość_d99a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie