Nowości w PolskimBusie: "Gold" dla wymagających. Nowe trasy

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
15 września 2015 14:51
PolskiBus przedstawił plany kolejnych inwestycji. Dzięki zakupowi nowych autokarów otwarta zostanie nowa oferta "Gold", skierowana do bardziej wymagających klientów. Ponadto, ogłoszono uruchomienie 8 nowych tras krajowych i rozszerzenie kursów P8 do Rygi i Tallinna.
Reklama

PolskiBusGold jest uzupełnieniem oferty przewozowej. To nowa, wyższa kategoria przejazdów. Z dniem 21 września br. jeszcze bardziej komfortowe autokary, zabierające na pokład 58 osób wyjadą na dwie trasy: G6 (Warszawa - Kraków, 4 razy dziennie) oraz G4 (Warszawa - Wrocław, 3 kursy dziennie). Na podróżnych czeka zwiększona przestrzeń na nogi, specjalne wysuwane stoliki, bezpłatne WiFi oraz udoskonalony i wzbogacony catering.

- Komplementarność naszych usług oraz ich coraz większy zasięg sprawia, że nasza firma posiada obecnie atrakcyjną ofertę dla każdej grupy pasażerów. W zależności od tego, jakie są oczekiwania względem podróży, klienci mogą wybrać między PolskiBus.com a PolskiBusGold.com. To model, który doskonale sprawdził się w innych krajach i który planowaliśmy wprowadzić również w Polsce. Liczymy, że nasza oferta inspirowana najwyższą jakością oferowaną w pierwszej klasie najlepszych światowych linii lotniczych, skusi również osoby, które dotychczas nie brały pod uwagę podróży autobusami - komentuje Barry Pybis, dyrektor generalny PolskiBus.com

Na nowe autokary marki Plaxton "Elite i" na podwoziu VolvoB11R przewoźnik wydał ok. 10 mln złotych.

- PolskiBusGold.com jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających pasażerów. Zdecydowaliśmy się na kolejną, wielką inwestycję, by po raz kolejny zrewolucjonizować rynek i odmienić oblicze transportu publicznego w Polsce. Nowa usługa będzie łączyła dobrze znane i lubiane cechy marki PolskiBus.com z zupełnie nowymi udogodnieniami - mówi Sir Brian Souter, prezes PolskiBus.com.

Ponadto, kolejną nowością będzie uruchomienie 8 tras, które sprawią, że w siata połączeń przewoźnika wzbogaci się o 17 następnych miast. Tym sposobem z PolskimBusem będzie można dotrzeć do 40 różnych destynacji.

Lista nowości obejmuje:
  • P25: Warszawa - Ostrołęka - Łomża - Augustów - Suwałki, 3 razy dziennie;
  • P26: Warszawa - Płock - Włocławek, 7 razy dziennie;
  • P27: Warszawa - Siedlce - Biała Podlaska, 4 razy dziennie;
  • P28: Warszawa - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Opole, 2 razy dziennie;
  • P29: Warszawa - Mława - Ostróda - Elbląg, 3 razy dziennie;
  • P30: Warszawa - Radom - Skarżysko-Kamienna - Kielce, 4 razy dziennie;
  • P31: Warszawa - Radom - Ostrowiec Świętokrzyski - Sandomierz - Tarnobrzeg, 3 razy dziennie;
  • P32: Warszawa - Łódź - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski, 3 razy dziennie.

Prócz tego, w porozumieniu z estońskim odpowiednikiem PolskiegoBusa - SuperBusem, rozszerzona zostanie linia P8 o dodatkowe przystanki w Rydze i Tallinnie. Na całej trasie (z Warszawy przez Białystok i stolice Państw Bałtyckich) połączenie będzie oferowane 2 razy dziennie.

Bilety na wszystkie powyższe trasy są już dostępne na stronie przewoźnika. Trasy krajowe i rozszerzone kursy P8 ruszą 1 października 2015 r.

Ceny na przejazd zaczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Dotyczy to także przejazdów PolskiBusGold.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama