Rekordowy dzień w historii easyJet

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
08 września 2015 21:50
W piątek (4.9) easyJet odnotowała rekordową ilość lotów wykonanych w ciągu jednego dnia – przewoźnik obsłużył 1544 połączeń, a na pokłady swoich samolotów przyjął ponad 235,6 tys. pasażerów.
Reklama

Szczyt ruchu związany był z zakończeniem wakacji i popularnością oferty easyJet wśród pasażerów biznesowych, którzy korzystają z rozbudowanej sieci połączeń pomiędzy lotniskami w kluczowych, europejskich miastach. Warto wspomnieć, że klienci biznesowi stanowią około 20 proc. pasażerów przewoźnika. Przede wszystkim jest to zasługa dużej częstotliwość połączeń i przyjaznego rozkładu lotów.

- Jest nam niezmiernie miło, że tak wielu pasażerów zaufało właśnie nam planując swój powrót z wakacji i pierwsze podróże biznesowe po urlopie. easyJet rozwija się dzięki podróżnym, którzy chętnie korzystają z szerokiej oferty destynacji easyJet, cenią nasze niskie ceny, miłą obsługę oraz atrakcyjną ofertę biznesową. W ubiegłym miesiącu nasze usługi wybrało o około 6,8 proc. więcej osób niż w sierpniu ubiegłego roku – skomentowała Sophie Dekkers, dyrektor easyJet na region Wielkiej Brytanii.

- Staramy się, aby podróżowanie z easyJet było tak proste, jak to tylko możliwe. Nasi pasażerowie mogą skorzystać z różnorodnych udogodnień jak m.in. możliwość odprawy na 30 dni przed odlotem, czy aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o lotach dostępne w usłudze Flight Tracker. Dbając o wygodę pasażerów wprowadziliśmy również mobilne karty pokładowe, które cieszą się dużą popularnością – to rozwiązanie wybiera ponad 10 proc. pasażerów – dodała Dekkers.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama