Rekordowy dzień w historii easyJet

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
08 września 2015 21:50
W piątek (4.9) easyJet odnotowała rekordową ilość lotów wykonanych w ciągu jednego dnia – przewoźnik obsłużył 1544 połączeń, a na pokłady swoich samolotów przyjął ponad 235,6 tys. pasażerów.
Reklama
Szczyt ruchu związany był z zakończeniem wakacji i popularnością oferty easyJet wśród pasażerów biznesowych, którzy korzystają z rozbudowanej sieci połączeń pomiędzy lotniskami w kluczowych, europejskich miastach. Warto wspomnieć, że klienci biznesowi stanowią około 20 proc. pasażerów przewoźnika. Przede wszystkim jest to zasługa dużej częstotliwość połączeń i przyjaznego rozkładu lotów.

- Jest nam niezmiernie miło, że tak wielu pasażerów zaufało właśnie nam planując swój powrót z wakacji i pierwsze podróże biznesowe po urlopie. easyJet rozwija się dzięki podróżnym, którzy chętnie korzystają z szerokiej oferty destynacji easyJet, cenią nasze niskie ceny, miłą obsługę oraz atrakcyjną ofertę biznesową. W ubiegłym miesiącu nasze usługi wybrało o około 6,8 proc. więcej osób niż w sierpniu ubiegłego roku – skomentowała Sophie Dekkers, dyrektor easyJet na region Wielkiej Brytanii.

- Staramy się, aby podróżowanie z easyJet było tak proste, jak to tylko możliwe. Nasi pasażerowie mogą skorzystać z różnorodnych udogodnień jak m.in. możliwość odprawy na 30 dni przed odlotem, czy aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o lotach dostępne w usłudze Flight Tracker. Dbając o wygodę pasażerów wprowadziliśmy również mobilne karty pokładowe, które cieszą się dużą popularnością – to rozwiązanie wybiera ponad 10 proc. pasażerów – dodała Dekkers.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama