×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airberlin: Nagrody dla nowych firm z Polski w business points


Linia airberlin ogłosiła nową specjalną promocję dla wszystkich polskich firm rejestrujących się jesienią tego roku po raz pierwszy do programu airberlin business points.


Nowe firmy członkowskie z Polski, które odbędą jeden lot powrotny lub dwa loty w jedną stronę w okresie od 1 września do 31 grudnia 2015 roku zostaną nagrodzone 1000 punktów, co odpowiada jednemu lotowi nagrodzie na europejskiej trasie.

airberlin business points to specjalnie dostosowany dla firm darmowy program lojalnościowy, który umożliwia im zbieranie cennych punktów za podróże służbowe każdego pracownika. Rejestracja jest bezpłatna, a bilety-nagrody można rezerwować maksymalnie trzy godziny przed odlotem, w zależności od dostępności. Jednocześnie, każdy pracownik może nadal zbierać mile z programem lojalnościowym airberlin topbonus.

- Widzimy wiele polskich firm i osób podróżujących służbowo na pokładzie samolotów airberlin, nie tylko z Warszawy, Krakowa i Gdańska, ale również z Berlina-Tegel, korzystających z naszej szerokiej międzynarodowej sieci połączeń. Rejestracja w naszym programie business points pozwala firmom zamienić punkty na loty nagrody. Jest to dodatkowa możliwość generowania oszczędności kosztów podróży, niezależnie od tego, czy lot jest zarezerwowany przez spółkę zarządzającą podróżami danej firmy, czy za pośrednictwem airberlin.com - mówi Christoph Horak, manager airberlin na Polskę.

Punkty w ramach programu airberlin business points są ważne na lotach w ramach sieci połączeń obsługiwanych przez airberlin oraz NIKI, a także na wybranych lotach codeshare z Etihad Airways, Air Serbia, Bulgaria Air, American Airlines i innych liniach partnerskich.

Warunki jesiennej promocji:
  • Okres rejestracji: 1 września - 30 listopada 2015
  • Okres podróży: 1 września - 31 grudnia 2015
  • Rejestracja jest możliwa w każdej chwili na stronie businesspoints.airberlin.com, wpisując specjalny kod promocyjny BPEEAU15 do formularza rejestracji online. 
  • Nowe firmy / uczestnicy programu muszą być zarejestrowane w Polsce.
Szczegółowe informacje dotyczące programu business points, jak i ogólne warunki oraz więcej informacji można znaleźć pod adresem businesspoints.airberlin.com.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie