×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Łodzi i Bydgoszczy do Kopenhagi? Trwają rozmowy


Lotnisko w Łodzi prowadzi rozmowy o przywróceniu połączenia do Kopenhagi. Negocjacje dotyczące uruchomienia tej trasy trwają także w Bydgoszczy - dowiedział się nieoficjalnie Pasazer.com. Loty mogłaby obsługiwać dla SAS-u mniejsza linia.


Trasy z polskich lotnisk do stolicy Danii mogłaby wykonywać dla SAS-u jedna ze skandynawskich linii regionalnych - dowiedział się Pasazer.com od źródeł związanych z negocjacjami. Według naszych informatorów to właśnie przedstawiciele tej regionalnej linii prowadzą teraz rozmowy z Łodzią i Bydgoszczą. 

Jednak szanse na uruchomienie tras nie są duże, bo sam przewoźnik jest dość sceptyczny co do ich potencjału. Nasze źródło zwraca uwagę, że prawdopodobnie potencjał ruchu do innych hubów z Łodzi i Bydgoszczy jest większy niż do Kopenhagi. 

SAS latał już do Łodzi od jesieni 2012 r. do lutego 2014 r. Połączenie nie spełniło jednak oczekiwań spółki - jednym z problemów było to, że loty w środku dnia nie umożliwiały ani dogodnych przesiadek, ani dobrych połączeń dla pasażerów biznesowych do Kopenhagi. 

Teraz rolę linii sieciowej w Łodzi pełni słoweńska Adria Airways, która lata stamtąd do Monachium i Amsterdamu. 

Do Bydgoszczy SAS nie latał nigdy. Lotnisko ma jednak trasę Lufthansy do Frankfurtu. gość_d5575 - Profil
gość_d5575
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie