×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Welcome AS obsłuży zimowe czartery LOT-u


W sezonie zimowym 2015/2016 Welcome Airport Services zajmie się obsługą naziemną czarterów PLL LOT na Lotnisku Chopina w Warszawie. Należąca do PPL firma zajmie się przygotowaniem boeingów 787 Dreamliner.Od października 2015 r. do marca 2016 r. Welcome Airport Services obsłuży ponad 120 operacji charterowych wykonywanych samolotami boeing 787 Dreamliner. 

- Jest to kolejny krok we współpracy Welcome z naszym narodowym przewoźnikiem, wielkie wyróżnienie, ale i wyzwanie dla naszej firmy - skomentował Ludomir Handzel, prezes Welcome Airport Services. - Czujemy się wyróżnieni, że PLL LOT zaufał Welcome Airport Services. To także ocena standardu naszych usług.

Do tej pory obsługą naziemną czarterów LOT-u, podobnie jak wszystkich połączeń regularnych tej spółki w Warszawie, zajmowała się firma LS Airport Services (dawniej LOT Services, wydzielona z LOT-u). Jak wynika z nieoficjalnych informacji Pasazer.com, LOT od dawna szukał sposobu na zmniejszenie uzależnienia od LS AS na Lotnisku Chopina.

Firma Welcome Airport Services powstała w efekcie konsolidacji spółek Warsaw Airport Services (WAS) oraz WAS-KRK Airport Services (LHC). W 2013 r. proces konsolidacji został zakończony, a do Welcome Airport Services włączone zostały spółki z portów lotniczych w Gdańsku (GDN Airport Services), Poznaniu (POZ Airport Services) oraz Szczecinie (SZZ Airport Services). 100 proc. jej udziałów należy do PPL.gość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie