TUI uruchomi sprzedaż na lato 2016 r.

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
04 września 2015 17:09
Biuro podróży TUI Poland rozpocznie w drugiej połowie września jako pierwszy touroperator w Polsce sprzedaż oferty na sezon lato 2016. Touroperator zachęca do wczesnego zakupu gwarancją najniższej ceny w ofercie First Minute.
Reklama

Do 31 października TUI zaoferuje najwyższe rabaty oraz bardzo niską kwotę zaliczki, obniżoną w porównaniu z poprzednimi sezonami o 5 proc.

- Kontynuujemy naszą strategię wczesnego startu sprzedaży, oferując w tym okresie najwięcej korzyści naszym klientom - informuje Artur Rezner, rzecznik prasowy TUI Poland.

TUI zaproponowało klientom najbardziej korzystną na rynku polskim ofertę First Minute pod nazwą "TUI Samolotem - Najtaniej w First Minute lub zwrot różnicy".

- To oferta skierowana do osób kupujących w okresie First Minute, dająca pewność, że cena zakupionych wczasów będzie najniższa, nawet w porównaniu w ofertą Last Minute - dodaje Rezner.

Dodatkowo na klientów kupujących imprezy z przelotem czekają rabaty w wysokości 300 zł dla każdej osoby dorosłej (pełnopłatnej) i każdego dziecka powyżej 2. roku życia. Przy rezerwacji do 31 października obowiązuje niższa kwota zaliczki, tj. 5 proc. Dopłata następuje dopiero na 35 dni przed wyjazdem. Przy wczesnej rezerwacji klienci mogą skorzystać również z gwarancji niezmienności ceny i nie martwić się np. o zmianę kursu walut.

Jako nowość touroperator proponuje egzotyczny kierunek w sezonie letnim - Dominikanę z bezpośrednim przelotem z Warszawy. Przeloty odbywać się będą linią TUI - Arke Fly co dwa tygodnie, a w okresie od lipca do października co tydzień.

Kolejne nowości w sezonie Lato 2016 to regiony położone bliżej Polski: Minorka oraz Costa del Sol. Oba kierunki TUI oferuje z przelotem z Warszawy i Katowic. W sezonie Lato 2016 TUI Poland przygotowało również niespodziankę dla stałych klientów. Każdy, kto choć raz podróżował z TUI, może otrzymać dodatkowy rabat wybierając nowości: Dominikanę (300 zł dla każdej osoby dorosłej (pełnopłatnej) i każdego dziecka powyżej 2. roku życia) lub Minorkę czy Costa del Sol (100 zł).

Na Kklientów wybierających wakacje z dojazdem własnym czeka do 31 października 7 proc. rabatu na całą ofertę oraz gwarancja najniższej ceny – oznacza to, że jeżeli klient znajdzie identyczną ofertę u innego touroperatora TUI zwróci różnicę w cenie.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama