×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


TUI uruchomi sprzedaż na lato 2016 r.


Biuro podróży TUI Poland rozpocznie w drugiej połowie września jako pierwszy touroperator w Polsce sprzedaż oferty na sezon lato 2016. Touroperator zachęca do wczesnego zakupu gwarancją najniższej ceny w ofercie First Minute.


Do 31 października TUI zaoferuje najwyższe rabaty oraz bardzo niską kwotę zaliczki, obniżoną w porównaniu z poprzednimi sezonami o 5 proc. 

- Kontynuujemy naszą strategię wczesnego startu sprzedaży, oferując w tym okresie najwięcej korzyści naszym klientom - informuje Artur Rezner, rzecznik prasowy TUI Poland. 

TUI zaproponowało klientom najbardziej korzystną na rynku polskim ofertę First Minute pod nazwą "TUI Samolotem - Najtaniej w First Minute lub zwrot różnicy".

- To oferta skierowana do osób kupujących w okresie First Minute, dająca pewność, że cena zakupionych wczasów będzie najniższa, nawet w porównaniu w ofertą Last Minute - dodaje Rezner. 

Dodatkowo na klientów kupujących imprezy z przelotem czekają rabaty w wysokości 300 zł dla każdej osoby dorosłej (pełnopłatnej) i każdego dziecka powyżej 2. roku życia. Przy rezerwacji do 31 października obowiązuje niższa kwota zaliczki, tj. 5 proc. Dopłata następuje dopiero na 35 dni przed wyjazdem. Przy wczesnej rezerwacji klienci mogą skorzystać również z gwarancji niezmienności ceny i nie martwić się np. o zmianę kursu walut. 

Jako nowość touroperator proponuje egzotyczny kierunek w sezonie letnim - Dominikanę z bezpośrednim przelotem z Warszawy. Przeloty odbywać się będą linią TUI - Arke Fly co dwa tygodnie, a w okresie od lipca do października co tydzień. 

Kolejne nowości w sezonie Lato 2016 to regiony położone bliżej Polski: Minorka oraz Costa del Sol. Oba kierunki TUI oferuje z przelotem z Warszawy i Katowic. W sezonie Lato 2016 TUI Poland przygotowało również niespodziankę dla stałych klientów. Każdy, kto choć raz podróżował z TUI, może otrzymać dodatkowy rabat wybierając nowości: Dominikanę (300 zł dla każdej osoby dorosłej (pełnopłatnej) i każdego dziecka powyżej 2. roku życia) lub Minorkę czy Costa del Sol (100 zł). 

Na Kklientów wybierających wakacje z dojazdem własnym czeka do 31 października 7 proc. rabatu na całą ofertę oraz gwarancja najniższej ceny – oznacza to, że jeżeli klient znajdzie identyczną ofertę u innego touroperatora TUI zwróci różnicę w cenie. 
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie