×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kolejne biuro podróży poleci z Modlina


Start Holidays jest trzecią spółką, która wprowadziła do sprzedaży wyloty wakacyjne z lotniska w Modlinie. Firma oferuje 12 całorocznych kierunków - wszystkie loty odbywają się na pokładzie samolotów Ryanaira.


W ofercie firmy znajdują się: Chalkidiki i Kreta (Grecja), Costa Blanca, Costa Brava, Costa Dorada, Majorka, Fuerteventura, Gran Canaria i Teneryfa (Hiszpania), Rzym, Sycylia i Toskania (Włochy). Zainteresowanie wśród klientów jest bardzo duże, dlatego już teraz trwają prace nad rozszerzeniem oferty o kolejne kierunki i hotele. 

Start Holidays oferuje tzw. pakiety dynamiczne, czyli możliwość samodzielnego skomponowania wycieczki spośród takich usług jak: przelot, nocleg, ubezpieczenie, transfer do hotelu i wynajem samochodu. Dla podróżnych oznacza to niższą cenę i większy wybór niż w tradycyjnej ofercie biur podróży.

Lotnisko w Modlinie cieszy się coraz większą popularnością, już nie tylko wśród pasażerów, ale również wśród licencjonowanych organizatorów kompleksowych wyjazdów wakacyjnych. Do współpracujących już z nami Exim Tours i Ecco Holiday dołączył właśnie trzeci, Start Holidays. Pasażerowie mają do wyboru jeszcze większą ofertę wyjazdów wakacyjnych do najpopularniejszych kurortów Europy - mówi w komunikacie prasowym Piotr Okienczyc, prezes lotniska w Modlinie.

Już wcześniej loty z Modlina zaoferowały Exim Tours i Ecco Holiday. Także te biura wykorzystują połączenia Ryanaira. Łącznie z nową ofertą Start Holiday pasażerowie mogą wylecieć z Modlina w ramach oferty zorganizowanego wypoczynku do 14 miast.gość_228db - Profil
gość_228db
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie