Podziel się lotniczą pasją na nasz.pasazer.com

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
01 września 2015 07:19
Lecisz, komentujesz, oceniasz, recenzujesz, blogujesz w Pasazer.com? Teraz jeszcze łatwiej możecie dzielić się swoją aktywnością w portalu dzięki witrynie nasz.pasazer.com.
Reklama
Nasz.pasazer.com to już piąta witryna w ramach portalu Pasazer.com. Ta odsłona nie dotyczy jednak nas - jej głównym tematem są Czytelnicy portalu i ich aktywność lotniczo-sieciowa.

Przez nową witrynę portalu udostępniamy użytkownikom na bieżąco informację dotyczące tego, co robią inni internauci. Nasz.pasazer.com jest zintegrowany z kalendarzem lotów, blogami, forum i recenzjami. Dzięki zebraniu wszystkich aktualności na jednej stronie teraz jeszcze łatwiej możecie odpowiedzieć na komentarz na forum, polubić wpis na blogu czy sprawdzić ceny na połączenie, z którego właśnie ktoś korzysta.Mamy nadzieję, że nasz.pasazer.com stanie się centrum sieciowej aktywności naszych Czytelników - oddajemy Wam tę witrynę, by jeszcze bardziej zacieśnić wirtualne (a może i realne) więzy między członkami największej i najbardziej zakręconej na punkcie lotnictwa grupie internautów.

Poza nasz.pasazer.com, nasz portal ma też witryny: Pasazer.com (z informacjami ogólnymi), Pasażer Pro (z informacjami dla branży), Pasażer Podróże (serwis podróżniczy) i Pasażer Live (najświeższe aktualności ze wszystkich kategorii).

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama