×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Podziel się lotniczą pasją na nasz.pasazer.com


Lecisz, komentujesz, oceniasz, recenzujesz, blogujesz w Pasazer.com? Teraz jeszcze łatwiej możecie dzielić się swoją aktywnością w portalu dzięki witrynie nasz.pasazer.com.


Nasz.pasazer.com to już piąta witryna w ramach portalu Pasazer.com. Ta odsłona nie dotyczy jednak nas - jej głównym tematem są Czytelnicy portalu i ich aktywność lotniczo-sieciowa. 

Przez nową witrynę portalu udostępniamy użytkownikom na bieżąco informację dotyczące tego, co robią inni internauci. Nasz.pasazer.com jest zintegrowany z kalendarzem lotów, blogami, forum i recenzjami. Dzięki zebraniu wszystkich aktualności na jednej stronie teraz jeszcze łatwiej możecie odpowiedzieć na komentarz na forum, polubić wpis na blogu czy sprawdzić ceny na połączenie, z którego właśnie ktoś korzysta. Mamy nadzieję, że nasz.pasazer.com stanie się centrum sieciowej aktywności naszych Czytelników - oddajemy Wam tę witrynę, by jeszcze bardziej zacieśnić wirtualne (a może i realne) więzy między członkami największej i najbardziej zakręconej na punkcie lotnictwa grupie internautów. 

Poza nasz.pasazer.com, nasz portal ma też witryny: Pasazer.com (z informacjami ogólnymi), Pasażer Pro (z informacjami dla branży), Pasażer Podróże (serwis podróżniczy) i Pasażer Live (najświeższe aktualności ze wszystkich kategorii). gość_f1097 - Profil
gość_f1097
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie